Now Reading
Міжнародний кінофестиваль «Молодість» оголосив переможців

Міжнародний кінофестиваль «Молодість» оголосив переможців

Міжнародний кінофестиваль «Молодість» оголосив переможців

Повний перелік всіх категорій

У Києві завершився 49-й міжнародний кінофестиваль «Молодість». Гран-прі отримали відразу два фільми: «Особливі прикмети» режисера Фернанда Валадеса (Іспанія, Мексика) і «Твій хід» Міріама Верро (Канада). Переможцем національного конкурсу короткометражних фільмів стала стрічка «Схрон» Оксани Войтенко (Україна).

Міжнародний кінофестиваль «Молодість» оголосив переможців

Повний список переможців:

Національній конкурс

  • Переможець Національного конкурсу – «Схрон» (Hideout), Оксана Войтенко, Україна
  • Спеціальний диплом журі – «Бульмастиф» (Bullmastiff), Анастасія Буковська, Україна
  • Спеціальний диплом журі – «Прощавай, Свєто» (Goodbye, Sveta), Настя Канарьова, Україна
  • Спеціальний диплом журі – «Врятуйте мене, лікарю!» (Save Me, Doctor!), Дмитро Грешко, Україна

Дитяча програма MOLODIST TEEN SCREEN

  • Переможець програми «Щ – це щастя» (H Is for Happiness), Джон Шиді, Австралія
  • Спеціальний диплом журі за найкращу роль –«Оскар і Ліллі: Там, де нас ніхто не знає» (Oskar & Lilli. Where No One Know Us), Араш Т. Ріагі, Австрія
  • Спеціальний диплом журі за сценарій – «Клуб потворних дітей» (The Club of Ugly Children), Йонатан Елберс, Нідерланди

СОНЯЧНИЙ ЗАЙЧИК – SUNNY BUNNY

  • Переможець – «Суховій» (Dry Wind), Даніел Ноласку, Бразилія
  • Спеціальний диплом журі – «Без образ» (No Hard Feelings), Фараз Шаріат, Німеччина
  • Спеціальний диплом журі – «Лінґва франка» (Lingua Franca), Ізабель Сандовал, США, Філіппіни

Міжнародний конкурс:

Читать также
Міжнародний кінофестиваль «Молодість» оголосив переможців
  • Гран-прі – «Особливі прикмети» (Identifying Features), Фернанда Валадес, Мексика, Іспанія; «Твій хід» (Kuessipan), Міріам Верро, Канада
  • Приз глядацьких симпатій – «Двоє» (Two of Us), Філіппо Менеґетті, Франція, Люксембург, Бельгія

Повнометражний конкурс:

  • Найкращий повнометражний дебют – «Мій ранковий сміх» (My Morning Laughter), Марко Джорджевіч, Сербія
  • Спеціальний диплом журі – «Цілковито нормальна родина» (A Perfectly Normal Family), Малу Рейманн, Данія
  • Спеціальний диплом журі – «Біг дітей» (Kids Run), Барбара Отт, Німеччина

Короткометражний конкурс

  • Найкращий короткометражний фільм – «Бульмастиф» (Bullmastiff), Анастасія Буковська, Україна
  • Спеціальний диплом журі – «Серед мигдалевих дерев» (Among the Almond Trees), Марі Лєфлок, Бельгія
  • Спеціальний диплом журі – «Святковий день» (Party Day), Софія Бост, Португалія

Студентський конкурс:

  • Найкращий студентський фільм – «Добраніч» (Good Night), Ентоні Нті, Бельгія, Ґана
  • Спеціальний диплом журі – «Еллі» (Elli), Вів’єн Гартманн, Німеччина
  • Спеціальний диплом журі – «Душенька» (The Little Soul), Барбара Рупік, Польща
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0

© 2020 INSIDER Все права защищены.