Now Reading
Бренд Ruslan Baginskiy выделил 1 млн гривен на помощь украинским больницам

Бренд Ruslan Baginskiy выделил 1 млн гривен на помощь украинским больницам

Бренд Ruslan Baginskiy выделил 1 млн гривен на помощь украинским больницам

«‎Это наша общая проблема».

Всемирно известный украинский дизайнер головных уборов Руслан Багинский и команда его именного бренда не остались в стороне от проблемы пандемии коронавируса в Украине и точечно поддержали две больницы, передав на их нужды 1 миллион гривен.

«‎Це наша загальна проблема, чим швидше ми її вирішимо, тим швидше зможемо обняти рідних, запросити друзів в гості і полетіти в Париж», – написал Руслан в Instagram.

Бренд Ruslan Baginskiy выделил 1 млн гривен на помощь украинским больницам
Руслан Багинский

Благодаря этим средствам, Клиническая больница скорой помощи во Львове и Коломыйская центральная смогут обеспечить себя необходимым оборудованием: аппаратом ИВЛ, дефибриллятором, пульсометрами и другим необходимым. «Львів – моє рідне місто, Коломия – рідне місто співзасновника бренда Петра Ясінського. Регіони отримують набагато менше підтримки», – отметил дизайнер.

View this post on Instagram

Щодня о 10 ранку я відкриваю Telegram і переглядаю статистику по Covid-19 в Україні. Ви всі читаєте історії лікарів і пацієнтів інфекційних відділень, бачите фотографії з Вербної неділі і людей на вулицях, тому добре знаєте – до пандемії ми не готові. Найкраща допомога – залишайтеся вдома! Ми повернулися з Парижу 5 березня, чесно провели в самоізоляції два тижні, після чого вірус прийшов в Україну і вся команда бренду – більше 30 людей – відправилися на карантин. Цю команду ми збирали дуже довго, і наше першочергове завдання сьогодні – зберегти їх здоров'я, робочі місця і зарплату. Виробництво закрите, магазини не працюють, прогнози не надто оптимістичні, але вибору немає – мусимо вистояти 😉 При цьому з першого дня ми обдумували, як бренд Ruslan Baginskiy може допомогти іншим. Українські і європейські дизайнери і підприємці, які відшивають костюми, оплачують продуктові набори для пенсіонерів і віддають виручку в фонд боротьби з вірусом демонструють правильний приклад і єдиний шлях. Це наша загальна проблема, чим швидше ми її вирішимо, тим швидше зможемо обняти рідних, запросити друзів в гості і полетіти в Париж. Саме тому минулого тижня бренд Ruslan Baginskiy передав 1 мільйон гривень в Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги м. Львова і Коломийську центральну районну лікарню. Львів – моє рідне місто, Коломия – рідне місто співзасновника бренду Петра Ясінського. Регіони отримують набагато менше підтримки, хоча в Івано-Франківській області вже було зафіксовано 300 випадків, у Львівській – 124. Кошти ми виділили на конкретні потреби лікарень, якщо вам цікаво – нижче вказаний список отриманого обладнання. Залишайтеся вдома, святіть Паску онлайн і будьте здорові ❤ Коломийська центральна районна лікарня: Апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ) "Бриз-Т" – 1 шт. СРАР апарат prisma20ST BiLevel ST – 1 шт. Відсмоктувач медичний електричний, модель 7А-23В – 2 шт. Монітор пацієнта мультипараметровий Brightfield Healthcare Osen9000 – 1 шт. Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова. Монітор пацієнта: Х12 – 1 шт. Дефібрилятор: Nihon Kohden TEC-5631 – 1 шт. Пульсоксиметри: "Біомед" Вр-10В – 24 шт. Насос шприцевий ДШ09 – 1 шт. Насос шприцевий і

Читать также
Бренд Ruslan Baginskiy выделил 1 млн гривен на помощь украинским больницам

A post shared by RUSLAN (@ruslanbaginskiy) on

Фото: Instagram

0 0 голос
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
2
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии

© 2020 INSIDER Все права защищены.