Now Reading
Єлизавета II розпочала процедуру передачі трону принцу Чарльзу

Єлизавета II розпочала процедуру передачі трону принцу Чарльзу

Єлизавета II розпочала процедуру передачі трону принцу Чарльзу

Ділимося подробицями

 

У Великобританії розпочався процес передачі влади від королеви Єлизавети II до її сина принца Чарльза, якому минулого місяця виповнилося 73 роки, повідомляє видання The Daily Express з посиланням на свої джерела.

«Смерть королеви не викличе кризи у королівській сім’ї. Символічна передача влади Чарльзу вже йде», – запевняє історик Ед Оуенс, який вивчає монархію Великобританії.

На підтвердження своїх слів він зазначив, що останнім часом принц Чарльз дедалі частіше відвідує певні заходи замість королеви. Він також взяв на себе обов’язки присвоєння королівських титулів, якими раніше займалася Єлизавета ІІ.

Крім того, у пресі циркулюють численні розмови про стан здоров’я 95-річної Єлизавети ІІ. Наприкінці жовтня лікарі порадили їй відпочити від публічних заходів, після цього вона скасувала свій офіційний візит до Північної Ірландії, а також не брала участі у церемоніях з нагоди Дня поминання.

Читать также
Єлизавета II розпочала процедуру передачі трону принцу Чарльзу

Упевнені, багатьох із вас цікавить питання, чи може Єлизавета II передати корону своєму онуку, принцу Вільяму, герцогу Кембриджському, обійшовши свого сина, принца Уельського Чарльза? Враховуючи, що верховна влада в країні належить парламенту, а не королеві, теоретично парламент може ухвалити закон, щоб наступним королем став Вільям. Але найімовірніше цього не буде. Майбутній монарх не встиг ще набратися досвіду, яким сповна володіє його батько. А тому поки що спадкування престолу проходитиме за встановленою століттями схемою: королева, її син, її онук.

Нагадаємо, Єлизавета II зійшла на трон у 1952 році у віці 25 років.

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
5
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
5
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos