Now Reading
20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari

20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari

20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari

Серед головних моделей шоу – Наталія Водянова та Маріакарла Босконо

 

Італійський бренд спортивних автомобілів Ferrari представив свою першу колекцію одягу – і це вже не футболки і бейсболки в підтримку власної команди «Формули-1». Шоу стало дебютним і для креативного директора марки Рокко Янноне, який раніше працював в Giorgio Armani і Pal Zileri. А локацією для показу була обрана складальна лінія спорткарів у штаб-квартирі Ferrari в Маранелло.

20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari

У числі головних моделей – Маріакарла Босконо та Наталія Водянова. Селебріті представили нову колекцію, в основі якої – одяг у стилі унісекс. Це і куртки з капюшоном, і нейлоновий тренч, і яскрава парка з перероблених пластикових пляшок.

20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari

«Якщо ви заходите до магазину Ferrari, це не тому, що вам потрібен ще один плащ. Ви шукаєте щось особливе», – прокоментував нову лінійку Янноне.

20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari

20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari20 найкращих образів з дебютної колекції Ferrari
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos