Now Reading
Олександр Хижняк здобув для України третє золото Олімпіади у Парижі

Ефектна перемога

12 день Олімпійських ігор у Парижі для українців завершився ще однією золотою медаллю. У фінальному поєдинку заповітну медаль здобув 29-річний боксер Олександр Хижняк.

Він зійшовся на ринзі із казахським боксером Нурбеком Оралбаєвим. Це був поєдинок у ваговій категорії до 80 кг.

Бій тривав три раунди. У першому раунді Хижняк активно завдавав ударів опоненту, судді відали перевагу українцю з оцінками три проти двох.

У другому раунді ситуація віддзеркалилася: судді віддали перевагу в оцінюванні Оралбаю, однак представник України продовжував активно боксувати.  І  вже на третьому раунді Олександр Хижняк переміг Оралбая роздільним рішенням суддів.

Читать также

Для Олександра цей бій був дуже важливим: через складну травму, отриману понад рік тому, 13 місяців у бійця не було змагальної практики. Однак нині він чемпіон!

Для Хижняка це друга олімпійська нагорода у кар’єрі та перша золота. На Іграх-2020 у Токіо він був срібним призером, коли у фіналі у ваговій категорії до 75 кг програв нокаутом бразильцю Герберту Соузе.

Нагадаємо, медаль Хижняка стала восьмою для України на Олімпіаді. Тепер у скарбничці «синьо-жовтих» три золоті, дві срібні та три бронзові нагороди.