Донька одеського мільйонера Марія Кауфман і Дмитро Глущак відгуляли весілля під Львовом
![Донька одеського мільйонера Марія Кауфман і Дмитро Глущак відгуляли весілля під Львовом](https://insider.ua/wp-content/uploads/2024/08/kaufman0.jpeg)
Взяли церковний шлюб
Донька одеського мільйонера Бориса Кауфмана, бізнесвумен Марія Кауфман вийшла заміж за київського тусовника та власника консалтингового агентства Дмитра Глущака. Пара розписалася ще у травні в одному з РАЦСів, однак тепер вирішили взяти церковний шлюб.
Марія та Дмитро повінчалися у Свято-Успенській Почаївській лаврі, що знаходиться у місті Почаїв, а відсвяткували важливу подію у розкішному комплексі Edem Resort Medical & Spa біля Львова, повідомляє ТаблоіD.
Світлинами з вінчання новоспечене подружжя поділилося у своїх соцмережах, але згодом знімки були видалені.
Втім фотографії все ж встигли розлетітися мережею. На кадрах видно, що церемонія відбулась у невеликому колі близьких та друзів Кауфман і Глущака.
Наречена відмовилася від традиційного весільного вбрання — дівчина вибрала для обряду романтичну максісукню з квітковим принтом, накинувши зверху блакитну об’ємну сорочку. Наречений же обмежився білою сорочкою та штанами пісочного відтінку.
Фото: @dgluschak