Now Reading
Через 28 років: Белла Хадід повторила образ Міли Йовович

Через 28 років: Белла Хадід повторила образ Міли Йовович

Через 28 років: Белла Хадід повторила образ Міли Йовович

Для презентації парфумів

 

Одна із найуспішніших супермоделей Белла Хадід влаштувала презентацію свого бренду парфумів Orebella у Лондоні. Для яскравого виходу на вечірці знаменитість повторила вінтажний образ голлівудської зірки Міли Йовович, у котрому акторка 28 років тому з’явилася на червоному хіднику прем’єри фільму «П’ятий елемент».

Це срібна сукня-комбінація, схожа на кольчугу, з асиметричним кроєм, прикрашена об’ємними квітами та драпіруванням від бренду John Galliano осінньо-зимової колекції 1997 року.

Доповнили архівний образ моделі туфлі-човники Jimmy Choo з металевим відтінком, а також елегантне діамантове намисто, каблучки та сережки-краплі у формі сердець.

Фото: Instagram @bellahadidteam

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
1 Комментарий
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
vova
vova
May 17, 2025 3:05 pm

Новая ЙОЛОПОВИЧ?

© 2025 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos