Корсет і кольорові пасма: Кім Кардаш’ян розкритикували через образ 12-річної доньки

Провокаційно!
44-річна Кім Кардаш’ян днями відвідала Рим разом зі своєю донькою Норт. Поява зіркової мами з підлітком одразу привернула увагу публіки, адже обидві вибрали яскраві та провокаційні образи.
Кардаш’ян зупинилася на чорній атласній сукні з глибоким декольте та мереживним бра на тонких бретелях. Образ підкреслила прозора шифонова вставка на подолі. Аутфіт бізнес-леді доповнили босоніжки на високих підборах і масивний ланцюг із хрестом.
Норт з’явилася у перуці яскраво-блакитного кольору з двома довгими хвостами, з макіяжем та в ефектному вбранні: чорний корсет, мініспідниця, високі шкіряні чоботи на платформі. Образ завершували сумочка-серце, окуляри у металевій оправі та багато різнокольорових браслетів.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Втім, публіка неоднозначно відреагувала на появу дівчинки. У соцмережах користувачі розкритикували Кардаш’ян за те, що дозволяє дочці носити дорослі вбрання й занадто яскравий макіяж.
Нагадаємо, це не перший випадок, коли стиль Норт викликає дискусії. Нещодавно в мережі активно обговорювали її образи з дня народження на яхті, де дівчинка також мала знайно старший вигляд.
Попри критику та незгоду Каньє Веста, Кім продовжує дозволяти доньці експериментувати із зовнішністю. Сам репер раніше вже публічно висловлював невдоволення методами виховання колишньої дружини, а Кардаш’ян у відповідь заявляла, що саме він не приділяє достатньо уваги дітям.