Не впізнати! Ніколь Кідман у яскравій зйомці британського Vogue

В об’єктиві Венеції Скотт
Ніколь Кідман стала героїнею вересневого номера британського Vogue. Для нової зйомки акторка приміряла яскраві fashion-образи та постала перед камерою фотографині Венеції Скотт.
На обкладинці Кідман зображена у невимушеному образі. Вона вдягнена у світшот та джинси Stella McCartney. Образ доповнили шкіряна сумка Hermès, окуляри Chloé, золоті сережки Yvonne Léon, а також ремінь і взуття від стилістки.

Особливу увагу привертає зачіска акторки. Її світле волосся вклали у пишні м’які хвилі. Макіяж зробили виразним, але водночас досить стриманим.
Для інших кадрів зйомки стилістка Поппі Кейн підібрала вбрання від Chanel, Celine, The Row, Miu Miu, Givenchy, Khaite, Tory Burch, Lanvin, Dolce & Gabbana, Alberta Ferretti, Ferragamo, Hermès та Alexander McQueen.

У матеріалі Vogue Кідман також відверто говорить про зміни у своєму житті. Акторка називає себе людиною, яка хоче залишатися відкритою до нового.
«Пробувати, робити помилки, зазнавати невдач, знову підніматися, рухатися далі, приймати любов і залишатися відкритою», — розповіла вона про свій погляд на життя.

Кідман також зізналася, що не хоче дозволяти розуму повністю керувати її рішеннями. Вона прагне прислухатися до себе та залишати місце для нових можливостей.

Ця зйомка стала для акторки ще однією яскравою fashion-появою. Vogue називає Кідман справжньою голлівудською іконою, яка вже понад 25 років залишається у фокусі провідних модних домів.

Нагадуємо, раніше ми розповідали, що Кідман запідозрили в новому романі з американським бізнесменом Майклом Райнштейном. Пару помітили разом під час відпочинку в італійському Портофіно.
Фото: Венеції Скотт, Instagram @britishvogue







