Now Reading
Аль Пачіно – 80! Переглядаємо 5 улюблених фільмів

Аль Пачіно – 80! Переглядаємо 5 улюблених фільмів

Аль Пачіно – 80! Переглядаємо 5 улюблених фільмів

Згадуємо знакові ролі іменинника.

Сьогодні 80-річчя відзначає культовий актор Аль Пачіно. За свою довгу кар’єру він встиг тричі стати батьком, хоча жодного разу не був одружений, відмовитися від ролі в «Зоряних війнах» та проігнорувати церемонію «Оскар», через те, що його  роль у фільмі «Хрещений  батько» визнали другоплановою. Майкл Корлеоне, полковник Френк Слейд і сам Люцифер у його виконанні – неперевершені. Вітаємо і переглядаємо 5 улюблених фільмів за участі іменинника.

«Хрещений батько»

Екранізація однойменного роману Маріо Пьюзо, створена Френсісом Фордом Копполою, і донині залишається однією з найкращих епічних гангстерських драм. Аль Пачіно зіграв у всіх частинах трилогії.

«Адвокат диявола»

Компанію в цьому культовому фільмі Аль Пачіно склали молоді Кіану Рівз і Шарліз Терон. Картина вийшла в далекому 1997 році, але актуальності не втратила й досі.

«Запах жінки»

За роль красномовного полковника-сліпця Аль Пачіно отримав «Оскар». Готові знову і знову переглядати цей фільм, а особливо – сцену виконання танго.

«Тринадцять друзів Оушена»

Коли Содерберг запропонував Пачіно роль у фільмі, той не був у захваті, але його вмовив знятися старий друг Джеррі Уэйнтрауб, за сумісництвом – продюсер «Тринадцяти друзів». А ми й раді!

«Одного разу в Голлівуді»

Леонардо ДіКапріо, Бред Пітт, Марго Роббі, Дакота Феннінг – в цьому фільмі є на кого подивитися, крім нашого героя Аль Пачіно. Однак він тут традиційно неперевершений.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos