Анна Трінчер та CHEEV про свій неочікуваний дует, досвід болісних стосунків і любов до себе
Сьогодні Анна Трінчер та Влад CHEEV потішили фанів дуетним треком «Не знаю» й відео до нього, в якому зіграли екскоханців. У пісні вони шукають відповіді на запитання, що відчувають колишні після розриву та чи правильним було рішення про розставання?
Цей тандем – доволі неочікуваний, адже на перший погляд Анна Трінчер та Влад CHEEV дуже різні артисти, але тема композиції виявилася близькою кожному з них. Напередодні релізу ми поспілкувалися з Анею та Владом і запросили прикрасити нашу диджитал-обкладинку.
Як утворився ідеальний творчий «метч», який мають досвід травмівного розриву стосунків і відновлення, про бажані й небажані риси характеру партнера й не тільки – читайте щире інтерв’ю й занурюйтесь в чуттєву атмосферу кліпу «Не знаю» з ексклюзивними кадрами зі знімального майданчика!
Як народився ваш дует, хто був ініціатором і як швидко дійшли згоди?
CHEEV: Ми з Анею дуже різні. Але мені здалося, що саме це й може зацікавити. Ми ніби з різних світів, але співаємо разом, і це вже дивує. Тож я запропонував Ані виконавський дует, а вона, зі свого боку, – пісню.
Хто автор треку «Не знаю» і як ви зрозуміли, що ваш дует – це ідеальний «метч»?
Аня: Автор тексту – Андрій Парфенов, він також співавтор музики, разом із Нікітою Гончаренком. Аранжування створювали Lamba Music, з ними ми, до речі, працювали над хітом «Бар за баром», тому я була впевнена у тому, що результат вийде неймовірним.
Сама ідея дуету виникла природно. Коли я вперше почула демо цієї пісні, одразу зрозуміла, що її потрібно виконати в парі. Ця мелодія мала в собі щось особливе й магічне, що підкреслювало би взаємодію двох голосів. Тому вирішила надіслати демо Владу, аби він також оцінив.
Щойно Влад почув цю пісню, як одразу з’явилося відчуття, що це ідеальний «метч». Ми обоє зрозуміли, що наші голоси чудово поєднуються й звучать, і що ця композиція – саме та, яку варто співати разом!
Одразу ж виникло відчуття, що це ідеальний «метч».
Чи легко працювали у студії й на знімальному майданчику?
Аня: З CHEEV ми дуже швидко порозумілися. Я завжди поважала його як артиста, бо вбачала в ньому надзвичайно талановиту людину й виконавця. До його думок завжди прислухалася.
На студії це відчувалося з перших хвилин – ми одразу злагоджено запрацювати, адже я чітко розуміла, наскільки великий потенціал у нього як музиканта. Це було справжнє партнерство, у якому ми обмінювалися ідеями й вдосконалювали наше звучання.
Мені було важливо, аби пісня відкривала нас обох з іншого, несподіваного боку. І ми працювали над тим, щоби наш дует став саме таким, яким собі уявляли. Хоча труднощів і не було, ми приділили чимало часу дрібним деталям і вклали багато особистих емоцій.
CHEEV: Зазвичай я сам пишу собі пісні. І це буває довго, бо я шліфую кожен рядок. Цього разу все було просто блискавично: я прийшов у студію і записав свої партії, а музична команда Ані вже постаралась надати фінального блиску.
Чи ви спілкувалися раніше, до запису цього дуету?
Аня: Український шоубізнес доволі тісний, тож завжди знайдеться захід, де неминуче перетинаєшся з колегами. Ми з CHEEV неодноразово зустрічалися на різних подіях і церемоніях нагородження.
Наші спільні друзі й колеги часто розповідали про нього, і я завжди стежила за його новими роботами та успіхами в чартах. Зрештою, дуже раділа, коли ми змогли познайомитися і, нарешті, попрацювати разом.
Що кожен із вас особисто вкладає у цю пісню, яку думку найбільше хоче нею донести до своєї аудиторії?
Аня: Особисто для мене ця пісня – заклик до того, що справжнє кохання вимагає часу, зусиль і щирості. Кохати треба вчасно, не посуваючи на потім і не боятися вкладати всі свої емоції та сили у стосунки.
Адже любов – це не лише відчуття, а й велика робота. Я хочу донести до кожного, хто слухає, що взаємини – це не просто романтика, а щоденна праця, готовність слухати, розуміти й будувати спільне майбутнє разом.
Кохати треба вчасно, не посуваючи на потім.
CHEEV: Ця пісня про те, що ти відчуваєш через місяці після розставання. І як у тобі борються дві людини: одна вважає, що розрив був правильним рішенням, а друга нагадує, скільки було неймовірних моментів, які вас зріднили і які геть не хочеться забувати.
Аню, у тизері до кліпу ти дала зрозуміти, що це «катарсис найбільш болісних подій» твого життя. Чи варто твоїм слухачам вбачати в цій композиції твій певний стан та почуття після розлучення, чи йдеться не лише про розрив із чоловіком?
Аня: Гадаю, ані для кого не секрет, що розлучення стало для мене переламним етапом. Це був не лише розрив у стосунках із чоловіком, а й з самою собою. Я переоцінила своє життя та цінності і, безумовно, ця пісня відображає моє емоційне проживання цього періоду. Вона стала для мене можливістю ще раз відкрито поділитися своїми почуттями та досвідом з тими, хто також зараз має схожі життєві випробування.
Це був не лише розрив у стосунках із чоловіком, а й з самою собою.
Зокрема цією піснею хочеться ще раз нагадати: усі ми стикаємося з однаковими душевними та любовними переживаннями. Популярність чи статус не зменшують і не збільшують вагу проблем. Емоційний тягар важкий для кожного. Незалежно від того, чи ти відома людина, чи ні, ці труднощі однаково глибоко зачіпають нас усіх.
Ви співаєте «не знаю, як ми з тобою дійшли до того краю…» Але ж якось закохані, на жаль, до того доходять… Як кожен із вас, спираючись на ваш досвід стосунків, вважає: як і чому пари наближаються до тієї межі, за якою стосунки вже не врятувати? І як можна цьому запобігти, на вашу думку?
Аня: Я переконана, що любов – це більше, ніж просто почуття. Кохати треба вміти. Це робота над собою і своїми стосунками. Пари часто доходять до критичної точки, коли перестають слухати одне одного, коли зникає бажання говорити й розуміти партнера.
Це як зникнення спільного часу – коли раніше ви поспішали зустрітися, а тепер шукаєте привід уникати цього. Щоб оминути цей «край», необхідно постійно працювати над стосунками, бути відкритими до діалогу, компромісів і триматися разом у складні часи. І найголовніше пам’ятати – не проблема проти вас двох, а ви проти проблеми.
Я переконана, що любов – це більше, ніж просто почуття. Кохати треба вміти.
Які мають бути «дзвіночки» для кожного з вас, коли розумієте, що стосунки вже не врятувати й потрібно віднайти сили все закінчити?
Аня: Головний «дзвіночок» для мене – це коли людина перестає тебе чути. Якщо раніше ви могли годинами говорити про будь-що, розділяти думки, мрії та переживання, а тепер з’являється відчуття, що вас ігнорують або ховаються від розмов – це серйозна ознака того, що відбуваються зміни не на краще.
Ще один тривожний сигнал – відсутність бажання проводити час разом. Якщо раніше ви шукали можливості бути поруч, а тепер усе більше віддаляєтеся одне від одного, уникаючи спільних зустрічей, це може свідчити про те, що стосунки вже вичерпалися.
CHEEV: Перший «дзвіночок» – це неповага. Якщо відбуваються такі ситуації, де ти відчуваєш хоча б невеликі прояви неповаги, далі тільки погіршуватиметься. Саме в цей момент треба все обривати.
Аню, ця пісня стала твоїм своєрідним маніфестом як жінки, яка у будь-яких обставинах, у стосунках зокрема, обирає передовсім себе. Як давно ти усвідомила це, що тобі допомогло? Які психологічні і практичні дії для того робила і робиш?
Аня: Моє розлучення стало справжнім поштовхом до змін. Це була та мить, коли я зрозуміла: для того, аби бути щасливою і гармонійною в будь-яких стосунках, передовсім потрібно навчитися любити і цінувати себе.
Я глибоко попрацювала над собою: почала відвідувати терапію, зосередилася на психічному і фізичному здоров’ю, узялася опановувати різні духовні практики. Усе це стало для мене інструментами, які допомогли мені відкрити нові грані внутрішньої гармонії та сили.
З часом я усвідомила, що обирати себе – це не про егоїзм чи байдужість до інших, а про усвідомлення своїх потреб і цінностей. Це необхідність для того, щоб будувати здорові стосунки з іншими, адже неможливо наповнити когось любов’ю, якщо сам залишаєшся порожнім.
Обирати себе – це не про егоїзм чи байдужість до інших, а про усвідомлення своїх потреб і цінностей.
Обираючи себе, я навчилася ставити себе на перше місце в позитивному сенсі – не жертвуючи власними інтересами і почуттями заради когось, а створюючи простір для власного розвитку і щастя. І лише тоді можна повноцінно і щиро ділитися цим з іншими.
Кожен із вас переживав болісний розрив стосунків. Які ваші поради тим, хто відчуває те саме? Як швидше оговтатися, рухатися далі, не закриватися для нових почуттів?
Аня: Найважливіше – це не триматися за біль і не дозволяти йому контролювати ваше життя. Розрив – це завжди травма, але важливо усвідомити, що біль – тимчасовий, і він має подолати свій «шлях».
Дайте собі право сумувати, переживати, можливо, навіть плакати, але не затягнути вас у вир депресії. Важливо зберігати баланс між тим, щоби проживати ці емоції і не втрачати себе в цьому процесі.
Не варто квапитися чи примушувати себе «швидко забути». Дайте собі можливість відновитися поступово, піклуйтеся про себе.
Робіть те, що дарує вам радість: спорт, творчість, подорожі або нові захоплення можуть допомогти знову відчути смак життя. Не залишайтеся наодинці зі своїм болем – спілкуйтеся з людьми, які можуть підтримати вас у цей непростий час.
Найважливіше – це не триматися за біль і не дозволяти йому контролювати ваше життя.
І найголовніше – не бійтеся знову відкритися новим почуттям! Дозвольте собі вірити, що попереду – багато прекрасних митей і людей, з якими можна побудувати справжні стосунки.
CHEEV: На мою думку, не варто одразу шукати нові стосунки. Просто потрібно жити і насолоджуватись життям. У моєму випадку всю свою енергію я спрямував у роботу і в мене зʼявилися неймовірні пісні, які б я не написав у звичайному стані. «Якщо життя підкинуло тобі лимон, то зроби з нього лимонад».
На сьогодні, обертаючись на ваш досвід, які б риси партнера воліли би бачити і вважали б головними, щоби будувати з ним стосунки й спільне майбутнє, а які, навпаки, стали для вас неприйнятними?
Аня: Для мене у стосунках головними є взаємоповага та розуміння. Партнер має поважати мої почуття, особисті кордони та вибір, адже без цього неможливо створити гармонійні взаємини.
Важливо, щоб ми могли спілкуватися відкрито, не боячись висловлювати свої думки й емоції, і завжди знаходили компроміси, коли це необхідно.
Крім того, партнер має бути надійною підтримкою, особливо у складні моменти. Це фундамент будь-яких здорових стосунків, коли кожен готовий підставити плече і разом долати труднощі.
Коли один із партнерів починає ігнорувати емоції чи потреби іншого – це перший крок до руйнування взаємин. Тож зневага до почуттів, критика без підстав і маніпуляції – це ті речі, які я не готова терпіти. Для мене стосунки – це завжди про командну роботу. Якщо хтось із партнерів не хоче докладати зусиль або не цінує того, що ми будуємо разом, такі стосунки не мають майбутнього.
Зневага до почуттів, критика без підстав і маніпуляції – це ті речі, які я не готова терпіти.
CHEEV: Головне для мене – щирість, доброта і добре почуття гумору. І мене дуже відштовхують дівчата, які люблять маніпулювати.
Коли і де ми наживо почуємо ваш дует? І чи чекати нових спільних робіт від вашої колаборації найближчим часом?
Аня: Уже зовсім скоро ми порадуємо глядачів наживо, адже заспіваємо разом на моєму сольному концерті, до якого я зараз активно готуюся. Щодо нових спільних робіт — безумовно, нам сподобалося працювати разом, тому я б з радістю випустила би ще не один спільний трек!
___________________________________________________________
Фото: Юрій Грязнов, Олександр Гоменюк
Текст: Ксенія Виноградова