Now Reading
Архітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva Florea

Архітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva Florea

Архітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva Florea

Образи приміряла топ-модель Ірина Кравченко

 

Український бренд Malva Florea представив нову колекцію, натхненну архітектурними проєктами Захи Хадід. Обличчям нової лінійки стала топ-модель Ірина Кравченко.

Архітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva Florea

Справжня представниця деконструктивізму, Заха Хадід руйнувала прийняті канони і розширювала рамки звичного простору, надаючи йому сильний і динамічний імпульс. Преса називала її «королевою кривої», яка звільнила архітектурну геометрію, надавши їй абсолютно нову виразну ідентичність.

Архітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva Florea

Надихнувшись футуристичними і надзвичайно складними спорудами Хадід, команда Malva Florea спробувала відтворити подібні силуети і форми в тканинах. «Це був виклик. Вигнуті лінії в звичних прямих формах, складний крій, створення фактур вручну, задум перспективи в одязі та, звичайно, динаміка і зручність», – ділиться дизайнерка Мальва Вербицька.

Архітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva Florea

В колекції використовуються чисті лаконічні кольори з яскравим акцентом люмінесцентного салатового, а також натуральні тканини – вовна, шовк, шифон, тафта. Ключові моделі: кроп-топи, бюст’є, брючні костюми і комплекти зі спідницями, сукні максі та міні довжини, дуті жилети і куртки, пальто. Варто відзначити відсутність звичних застібок в одязі, роботу з лацканами, розгорнутими в протилежні сторони, а також тактильні враження від матеріалів.

Архітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva FloreaАрхітектура Захи Хадід і футуристичні форми в новій колекції Malva Florea
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos