Now Reading
Барак Обама рекомендує: експрезидент США назвав улюблені серіали 2020 року

Барак Обама рекомендує: експрезидент США назвав улюблені серіали 2020 року

Барак Обама рекомендує: експрезидент США назвав улюблені серіали 2020 року

Коли необхідно відволіктися

 

Не так давно засновник Microsoft Білл Гейтс опублікував у своєму блозі цілий список книг, які, на його думку, можуть зробити «паршивий 2020-й рік трохи кращим». Тепер рекомендаціями поділився експрезидент США. У новому інтерв’ю Барак Обама розповів, які серіали він дивився в 2020 році, коли хотів відволіктися.

4 улюблених серіали Барака Обами

«Краще подзвоніть Солу»

Кримінально-драматичний серіал розповідає про життя адвоката, який став не захисником у кримінальних справах, а безпринципним адвокатом, готовим захищати в суді всіх, у кого є гроші. «Там чудові персонажі та дослідження темної сторони американської мрії», – говорить політик.

«У кращому світі»

Сюжет цього комедійного серіалу відбувається в реальності, де люди після смерті потрапляють до «хорошого» або «поганого» місця. За словами Обами, в ньому легко й ненав’язливо поєднуються серйозні філософські аспекти життя людини з милими вкрапленнями легкої комедії.

«Вартові»

Серіал про альтернативну реальність, де американці живуть без інтернету та мобільних телефонів. У цей час у країні починається хвиля нападів на поліцію, яка сіє страх, ненависть і жорстокість в суспільстві. Наводити порядок будуть месники – супергерої, які також оголошені ворогами.

Читать также
Барак Обама рекомендує: експрезидент США назвав улюблені серіали 2020 року

«Хлопаки»

У супергеройському серіалі показано фантастичний світ, де кожна знаменитість володіє надздібностями. Однак іноді зірки зловживають своїм становищем. Для їх контролю створюється спецзагін, відомий як «Хлопаки».

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos