Now Reading
Біллі Айліш підтримала українців піснею

Біллі Айліш підтримала українців піснею

Біллі Айліш підтримала українців піснею

У рамках проєкту Stand Up For Ukraine

 

Напередодні світові знаменитості долучилися до масштабного цифрового мітингу Stand Up for Ukraine («Встань за Україну»), головною метою якого було спонукати людей по всьому світу об’єднатися та звернутися до урядів, установ, корпорацій та окремих осіб з проханням надати додаткове екстрене фінансування, необхідне для допомоги мільйонам переміщених осіб із України.

До участі у заході приєдналася і американська співачка Біллі Айліш, яка разом зі своїм братом Фіннеасом О’Коннеллом виконала пісню Your Power.

Перед початком виступу артистка звернулася до світових лідерів із закликом підтримати Україну.

«Ми виконаємо Your Power як заклик до дій. Мільйони українців залишили свої будинки, тому ми маємо негайно діяти та підтримати цих людей. Усі, хто дивиться це відео, розповсюджуйте інформацію, щоб наші лідери знали та діяли. Ми підтримуємо Україну», – заявила Айліш.

А після закінчення композиції вона окремо висловила підтримку українському народу.

«Your Power – одна з моїх улюблених пісень. Вона розповідає про багато речей, але зараз вона найбільше резонує для мене зі зловживанням владою, адже це саме те, що ми бачимо зараз, і це дуже небезпечно. Немає потреби говорити, як болісно таке зловживання вдарило по Україні. Я не можу багато зробити, але я хочу сказати, що підтримую українців. Ця пісня була для них, я присвячую її народу України», – наголосила співачка.

 

Свої відео у рамках кампанії Stand Up For Ukraine також записали Мадонна, Елтон Джон, Селін Діон, Weeknd, Г’ю Джекман і не лише.

U2 

 

Дзуккеро

Читать также
Біллі Айліш підтримала українців піснею

 

Джуліан Леннон

 

Bon Jovi

 

Селін Діон

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos