Now Reading
Birthday Girl: головній ЗСЖ-активістці Голлівуду Гвінет Пелтроу сьогодні виповнюється 48

Birthday Girl: головній ЗСЖ-активістці Голлівуду Гвінет Пелтроу сьогодні виповнюється 48

Birthday Girl: головній ЗСЖ-активістці Голлівуду Гвінет Пелтроу сьогодні виповнюється 48

Контраверсівна і педантична

Ми вважаємо найважливішими досягненнями Гвінет Пелтроу «Оскар» за роль у фільмі «Закоханий Шекспір», «Золотий Глобус» і «Еммі», романи з головними красенями Голлівуду – Бредом Піттом і Беном Аффлеком, і, само собою, двох чудових дітей і благополучне сімейне життя – Гвінет в гарних стосунках з першим чоловіком, Крісом Мартіном, музикантом Coldplay, і зараз заміжня за телепродюсером і актором Бредом Фелчаком. Однак сама акторка, схоже, визнає своїм справжнім успіхом виробництво спреїв від енергетичних вампірів, заряджених шаманом каменів від хвороб і нефритових яєць для тренування інтимних м’язів.

Birthday Girl: головній ЗСЖ-активістці Голлівуду Гвінет Пелтроу сьогодні виповнюється 48

Снігова королева Голлівуду відносно недавно заявила, що буквально НІ-КО-ЛИ не повернеться на великий екран. Проте Гвінет все ж радує шанувальників свого таланту присутністю на екранах телевізійних – в 2019 році Пелтроу знялася в телесеріалі «Політик», а в 2020 представила авторське шоу Goop Lab на Netflix.

Саме діяльності свого бренду Goop і напрямку радикального велнес, як охрестила його сама акторка та бізнесвумен, Гвінет віддається цілком і з усією пристрастю. Шоу Goop Lab присвячено вивченню складних методів оздоровлення: під прицілом опинилися навіть психоделічні препарати, сексуальні техніки, енергетичне зцілення і спілкування з померлими через медіумів. Критики розділилися – частина з них аплодували шоу за альтернативність поглядів на жіноче лікування, частина ж відверто звинувачували творців шоу в популяризації псевдонауки.

Birthday Girl: головній ЗСЖ-активістці Голлівуду Гвінет Пелтроу сьогодні виповнюється 48

Так склалося, що педантична Гвінет не раз потрапляла в опалу. Свого часу нею була незадоволена сама Анджеліна Джолі, після того, як Пелтроу розкритикувала походи Джолі з дітьми до Макдональдсу. Дженніфер Лопес також несхвально відгукувалася про Гвінет за її «пристрасть давати непрошені поради і виглядати найрозумнішою». Birthday Girl: головній ЗСЖ-активістці Голлівуду Гвінет Пелтроу сьогодні виповнюється 48

У мене більше не залишилося жодної шкідливої ​​звички, від якої б слід було позбутися

Здорове харчування, сон, медитації, спорт і трохи косметології – ось секрети краси золотий блондинки Голлівуду в її майже 50. Разом з чоловіком Бредом Фелчаком щоранку Гвінет на 20 хвилин завмирає в трансцендентальній медитації. «Це дозволяє нам з Бредом відчути наш зв’язок повніше», – стверджує Гвінет.

Birthday Girl: головній ЗСЖ-активістці Голлівуду Гвінет Пелтроу сьогодні виповнюється 48Що ж стосується косметології, в даний момент Пелтроу зайнята популяризацією ксеоміну – препарату, аналогічного до ботоксу. «Мати справу зі старінням – це багатошаровий досвід. Я добре дбаю про мою шкіру, зволожую її і займаюся спортом, але іноді дівчині потрібно трохи додаткової допомоги…», – підводить читача до теми застосування ксеоміну Гвінет в своєму Інстаграм. Схоже, що і на цей раз акторку не омине хвиля засудження – фоловери вже звинуватили Пелтроу в рекламі токсичного препарату. Але чого варті окремі нападки, коли тобі всього 48 і у тебе є улюблені Goop і чоловік, медитація і нефритові яйця.

Читать также
Birthday Girl: головній ЗСЖ-активістці Голлівуду Гвінет Пелтроу сьогодні виповнюється 48
View this post on Instagram

Dealing with aging is a multi-layered experience. I take good care of my skin, hydrate and exercise, but sometimes a girl needs a little extra help. I was excited to try @xeominaesthetic (incobotulinumtoxinA) for my frown lines, it’s a uniquely purified anti-wrinkle injection that does not contain any unnecessary proteins. I am a big fan. #laterfrownlines #helloXeomin …. Studies have not been performed to determine whether the presence or absence of unnecessary/complexing proteins has a long-term effect on safety or efficacy. Individual results may vary. For full Prescribing Information including BOXED WARNING and Medication Guide, see @xeominaestheticpi. Xeomin® is an FDA-approved treatment used to temporarily improve the look of moderate to severe frown lines between the eyebrows (glabellar lines) in adults. Ask your doctor to tell you all about Xeomin. The effects of Xeomin may spread hours to weeks after injection causing serious symptoms. Alert your doctor right away as difficulty swallowing, speaking, breathing, eye problems or muscle weakness can be a sign of a life-threatening condition. Side effects may include allergic reactions or injection-site pain, eyelid drooping, and swelling. Xeomin is available by prescription only.

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Birthday Girl: головній ЗСЖ-активістці Голлівуду Гвінет Пелтроу сьогодні виповнюється 48

Текст: Анна Діанова

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos