Now Reading
Блиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair Murad

Блиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair Murad

Блиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair Murad

Натхненна Венецією

 

Минулого року вибух у Бейруті практично повністю зруйнував ательє та офіс Зухаіра Мурада. «Мій архів згорів. Я втратив майже 20 років роботи. Потім пандемія… Але ми готові повернутися», – натхненно заявив перед показом дизайнер. Він зізнається: робота над новою колекцією буквально змусила його знову відчути себе живим. Свято оновлення та надії – саме так говорить Зухаір про нову лінійку. А натхненням для кутюр’є послужив одне з найкрасивіших міст Італії – Венеція.

Блиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair Murad

Блиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair Murad

Виходячи на подіум, моделі демонстрували нескінченний потік пишного та блискучого вбрання – вже традиційно для Zuhair Murad. Вечірні сукні, готові до червоних хідників, були прикрашені вишивкою, сріблом і золотом, а повітряні накидки створювали привабливий контраст між об’ємними формами і стрункими силуетами. Зібрали для вас 20 найкращих образів.

Блиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair MuradБлиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair MuradБлиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair MuradБлиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair MuradБлиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair MuradБлиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair MuradБлиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair MuradБлиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair MuradБлиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair MuradБлиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair MuradБлиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair MuradБлиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair MuradБлиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair MuradБлиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair MuradБлиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair MuradБлиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair MuradБлиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair MuradБлиск і розкіш: 20 найкращих образів з кутюрної колекції Zuhair Murad
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos