Now Reading
Боба Ділана звинуватили в згвалтуванні неповнолітньої

Боба Ділана звинуватили в згвалтуванні неповнолітньої

Боба Ділана звинуватили в згвалтуванні неповнолітньої

Не минуло й 56 років

 

68-річна мешканка штату Коннектикут, яка іменується в судових документах Джей Сі, подала позов із звинуваченням в сексуальному насильстві проти культового музиканта, нобелівського лауреата Боба Ділана. Як повідомляє The Guardian, жінка стверджує, що артист згвалтував її в 1965 році, коли їй було 12 років. Ділану, іменованому в позові як Роберт Аллен Циммерман, на той момент було 23 роки. Зі слів заявниці, все це відбувалося в готелі «Челсі» на Мангеттені протягом шести тижнів. Нібито Ділан скористався своїм статусом артиста, щоб завоювати довіру Джей Сі та вступити з нею в сексуальний зв’язок і домігся свого, кілька разів згвалтувавши її.

Боба Ділана звинуватили в згвалтуванні неповнолітньої

 

У позові зазначено, що відтоді (56 років минуло!) жінка страждає від наслідків завданих їй фізичної та емоційної травм і це заважає їй вести звичайний спосіб життя. Зрозуміло, Джей Сі вимагає матеріальної компенсації, адже через наслідки події вона неодноразово зверталася за медичною допомогою.

У коментарі The Guardian представник Боба Ділана зазначив, що ці звинувачення 56-річної давності будуть оскаржені, бо не мають відношення до дійсності.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos