Now Reading
Борис Джонсон оголосив про введення локдауну в Англії

Борис Джонсон оголосив про введення локдауну в Англії

Борис Джонсон оголосив про введення локдауну в Англії

Друга хвиля…

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон оголосив, що з 5 листопада по 2 грудня в Англії знову буде діяти загальнонаціональний режим ізоляції, покликаний зупинити поширення COVID-19. Тутешні мешканці повинні залишатися вдома і виходити тільки з вагомих приводів, на роботу або навчання (навчальні заклади будуть працювати). Також покинути житло можна буде для занять спортом на свіжому повітрі, щоб відпочити на природі, відвідати доктора, купити продукти або речі першої необхідності.

Борис Джонсон оголосив про введення локдауну в Англії
Борис Джонсон

У період локдауну працюватимуть тільки магазини товарів першої необхідності, інші зможуть видавати товари, замовлені через інтернет. Паби, бари, ресторани та інші заклади громадського харчування будуть закриті, але зможуть продавати страви з собою або в режимі доставки.

За словами Джонсона, він не бачить іншої альтернативи: якщо влада нічого не зробить, то від коронавірусу вмиратимуть кілька тисяч хворих на день, що вже перевищило квітневі максимуми, коли за день гинуло трохи більше тисячі людей. Станом на 31 жовтня Великобританія стала третьою країною в Європі та дев’ятою в світі, де з початку пандемії зафіксували понад один мільйон нових випадків інфікування COVID-19. За добу в країні виявили 21 915 нових хворих, значна частина з них – в Англії.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos