Now Reading
Будемо запалювати! MONATIK дасть два концерти поспіль у Києві

Будемо запалювати! MONATIK дасть два концерти поспіль у Києві

Будемо запалювати! MONATIK дасть два концерти поспіль у Києві

Ритми під відкритим небом

 

Чудові новини для всіх шанувальників MONATIK: співак дасть два концерти поспіль у Києві! У зв’язку з ажіотажем навколо шоу артиста 30 липня і новинами про те, що квитки у фан-зону були розпродані в перший тиждень анонсу, MONATIK вирішив організувати додаткове шоу Made With Love And Rhythm Show у танцювальному форматі.

«Друге шоу, яке відбудеться 31 липня, буде сильно танцювальним! Київ у «зеленій» зоні, карантинні обмеження ослаблені й тепер ми можемо організувати комфортний та безпечний простір для більшої кількості танцюючих людей в улюблених фан-зонах. Це open air, приголомшливий вид на Київ і такий довгоочікуваний формат шоу!», – коментують організатори шоу VIRUS Music.

Концерт пройде з дотриманням усіх карантинних норм та правил, щоб кожен гість міг безпечно насолодитися шоу та зловити правильний РИТМ. А зануритися в атмосферу живого концерту та отримати заряд вітаміном D від MONATIK можна буде 30 і 31 липня о 20:00 на оглядовому майданчику КВЦ «Парковий».

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos