Now Reading
Бути дочкою Гейтса: Дженніфер Гейтс – про привілеї, батьків і майбутнього чоловіка

Бути дочкою Гейтса: Дженніфер Гейтс – про привілеї, батьків і майбутнього чоловіка

Бути дочкою Гейтса: Дженніфер Гейтс – про привілеї, батьків і майбутнього чоловіка

Ключові фрагменти нещодавного інтерв’ю.

Старшій дочці одного з найбагатших людей світу, засновника Microsoft Білла Гейтса, Дженніфер в квітні цього року виповнилося 24. Дівчина надає зразковий приклад спадкоємиці, їй не дорікнеш у неробстві і зловживанні своїм становищем. Швидше навпаки: Дженніфер закінчила Стенфорд й після поступила в Школу медицини Ікана Медичного центру Маунт-Синай, щоб здійснити свою мрію – стати педіатром.

Вельми не простий навчальний процес дівчина поєднує зі своєю великою пристрастю – верховою їздою. Для свіжого номера видання Sidelines, присвяченого кінному спорту, Дженніфер дала ексклюзивне інтерв’ю. Наводимо ключові фрагменти.

Про привілеї

Головною своєю радістю в житті дівчина вважає можливість вчитися: «Я народилася дуже привілейованою. І мені здається, потрібно використовувати всі можливості й вчитися, шукати заняття, які викликають у вас пристрасть, і робити світ кращим».

Про батьків

За словами Дженніфер, Білл і Мелінда Гейтс з дитинства підтримували її в усіх починаннях і завжди спілкувалися з дітьми, як із дорослими, не уникаючи серйозних і складних тем, таких як поширення ВІЛ або дитяча смертність. Можливо, саме такі бесіди надихнули Дженніфер на вибір професії педіатра. «Коли я була маленькою, вони заохочували всі мої заняття, будь то математика, біологія, читання або письменство», – згадує вона.

Бути дочкою Гейтса: Дженніфер Гейтс – про привілеї, батьків і майбутнього чоловіка
дитяча світлина з батьком Біллом Гейтсом

Про цілі

Дженніфер мріє стати лікарем, бути корисною людям і змінювати світ на краще: «Ми всі люди і у нас різні людські переживання, але є і абсолютно універсальні – те, як всі ми переживаємо життєві труднощі, розвиток, любов і радість. Намагаюся бути сприйнятливою до досвіду інших, незалежно від того, які цілі вони переслідують, певна, це допоможе мені стати кращим лікарем в майбутньому і продовжувати вносити свій вклад в цей світ».

Бути дочкою Гейтса: Дженніфер Гейтс – про привілеї, батьків і майбутнього чоловіка

Про роботу над собою

Як і багато молодих людей, незалежно від походження і достатку, дочка Білла Гейтса часом відчуває невпевненість у своїх силах. Ключ до вирішення – внутрішня робота і вибір правильного оточення, впевнена вона: «Всі іноді відчувають сумніви в собі, відчувають, що вони недостатньо гарні. Турбота про себе – досить поширене поняття, але особисто для мене воно має на увазі внутрішню роботу над собою і можливість опинитися в місці, де ти можеш прийняти і полюбити себе цілком, стати кращим партнером, наїзником чи студентом, відчути себе комфортно в цих умовах».

Бути дочкою Гейтса: Дженніфер Гейтс – про привілеї, батьків і майбутнього чоловіка
з власницею кінної команди The New York Empire Джорджиною Блумберг

Про баланс

Поєднувати навчання медицині, кінний спорт і особисте життя не легко. Особливо складно було приділяти час собі після вступу в медичну школу, але Дженніфер вчиться знаходити баланс: «Для мене це було важливо. Наразі я навчилася знаходити баланс, приділяти час на сон, відносини, заняття і відпочинок – фундаментальні речі, які допомагають мені приходити на навчання, а в майбутньому допомагатимуть приходити до пацієнтів».

Про майбутнього чоловіка

Наприкінці січня цього року бойфренд дівчини, єгипетський 29-річний професійний наїзник Наель Нассар, освідчився їй після двох років стосунків. «Мільйон разів «Так», – написала тоді Дженніфер в Інстаграмі.

Своїм обранцем дівчина не перестає захоплюватися: «Ноель завжди нагадує мені, як важливо вірити в себе. Я дуже щаслива, що в мене такий партнер. Він у всьому мене підтримує, він дуже скромний і надійний. З нетерпінням чекаю, коли ми почнемо будувати життя разом, розвиваючись і підтримуючи один одного як в загальних інтересах, так і в особистих».

Бути дочкою Гейтса: Дженніфер Гейтс – про привілеї, батьків і майбутнього чоловіка
с женихом Ноэлем Нассаром

Ноель – частий герой Інтаграм-стрічки Дженніфер. В цілому аккаунт багатої спадкоємиці позбавлений гламуру: розкішного шопінгу, фото з модних показів або спокусливих світлин на пляжах престижних курортів ви там не знайдете. У фокусі дівчини – змагання і кінні прогулянки, подорожі, зустрічі з рідними і друзями, а також світлини з однокурсниками.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos