Now Reading
Це офіційно: Надя Дорофєєва починає сольну кар’єру

Це офіційно: Надя Дорофєєва починає сольну кар’єру

Це офіційно: Надя Дорофєєва починає сольну кар’єру

Потап розкрив всі карти

 

 

Цими вихідними в київському Палаці «Україна» група «Время и Стекло» відіграла свої два останніх концерти. Одного «Останнього танцю» виявилося замало, тому додаткове шоу відбулося цього ж дня – з дотриманням санітарних норм і заходів безпеки. Вперше хіти ВиС зазвучали в супроводі живого бенду під керівництвом музичного продюсера Сергія Могилевського: «Кафель» під дудук, «Пісня 404» з саксофоном і ціла програма в нових аранжуваннях.

Це офіційно: Надя Дорофєєва починає сольну кар’єру

Прощальний концерт став ретроспективою 10-річного шляху «Время и Стекло», який Надя і Позитив пройшли пліч-о-пліч, саме тому на сценографії їхны профілі — два великі екрани — були обернуті обличчя до обличчя. Послання один до одного, які артисти записували окремо і вперше почули на концерті, стали найбільш зворушливим моментом.

Це офіційно: Надя Дорофєєва починає сольну кар’єру

Читать также
Це офіційно: Надя Дорофєєва починає сольну кар’єру

І хоча гурт «Время и Стекло» припиняє своє існування, залишати сцену артисти не планують. Надя Дорофєєва починає сольну кар’єру, а Позитив продовжить виступати в складі групи Mozgi. Про це після концерту заявив продюсер Потап.

«Запам’ятайте їх такими, тому що через кілька тижнів ми побачимо їх зовсім іншими — Надю в її сольному проекті, а Позитива в групі Mozgi, яка випускає новий альбом і вже знімає кліп. Король помер … Нехай живе король !!!» — заінтригував Потап у своєму Instagram.

Нагадаємо, «Время и Стекло» оголосили про розпад ще в березні 2020 року. Але через коронавірус графік прощальних концертів затягнувся до жовтня.

Це офіційно: Надя Дорофєєва починає сольну кар’єруЦе офіційно: Надя Дорофєєва починає сольну кар’єруЦе офіційно: Надя Дорофєєва починає сольну кар’єруЦе офіційно: Надя Дорофєєва починає сольну кар’єруЦе офіційно: Надя Дорофєєва починає сольну кар’єруЦе офіційно: Надя Дорофєєва починає сольну кар’єруЦе офіційно: Надя Дорофєєва починає сольну кар’єруЦе офіційно: Надя Дорофєєва починає сольну кар’єру
5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
3
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos