Now Reading
«Це просто жахливо»: П’єр Рішар публічно звернувся до путіна

«Це просто жахливо»: П’єр Рішар публічно звернувся до путіна

«Це просто жахливо»: П’єр Рішар публічно звернувся до путіна

Актор засудив військові дії росії

 

Відомий французький актор П’єр Рішар записав відеозвернення до президента країни-агресора, в якому засудив російське вторгнення на територію України.

«Пане президенте, я добре знаю росію, добре знаю її народ, який я люблю. Я добре знаю Україну і також добре знаю її народ, який я також люблю. І мене розриває на частини від того, як російська армія вторглася в Україну. І «вторглася» – це слабо сказано. Це вторгнення, яке межує з бійнею, я навіть сказав би, з варварством. Я впевнений, що немає нічого, що могло б виправдати вбивства жінок, дітей та мирних жителів, це просто жахливо», – резюмував актор.

Він зазначив, що постійно стежить за тим, що відбувається в Україні, і його від цього «переповнюють емоції». Рішар також наголосив, що захоплюється сміливістю та самовідданістю українського народу, та висловив надію на швидке закінчення війни.

«Я високо ціную їхню сміливість і дух протистояння, їхню самовідданість. Я ними захоплююсь. Ось що я хотів сказати вам. Я не втрачаю надії, що невдовзі все це закінчиться, оскільки продовжувати війну – гидко», – додав актор.

Читать также
«Це просто жахливо»: П’єр Рішар публічно звернувся до путіна

 

П’єр Рішар не вперше коментує війну в Україні. У перші дні бойових дій він написав на своїй сторінці в Twitter, що це вторгнення йому нагадує «поганий римейк» подій минулого, маючи на увазі нацистську окупацію під час Другої світової війни.

Нагадаємо, раніше до путіна звернувся американський режисер Девід Лінч.

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
2
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos