Now Reading
Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21

Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21

Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21

Технологічні речі-трансформери

 

Український бренд RiotDivision представив нову колекцію Fractalization, натхненням для створення якої послужила книга Бенуа Мандельброта «Фрактальна геометрія природи». Як і автору, дизайнерам марки близька тема природних форм і елементів, що повторюються, що вони і втілили в новій лінійці.

Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21

В основу Fractalization лягли чорний, сірий і кілька відтінків пісочного кольору. Одним з ключових елементів колекції стала куртка Fractal Jacket, в якій елементи фракталів передаються за допомогою геометрії та крою. Також в цій моделі дизайнери використовують свою нову розробку – систему потайних кишень на стяжках.

Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21

RiotDivision стали більш технологічними. Для колекції весна-літо 2021 вони застосували комбіновану тканину з бавовни і нейлону, а частина речей виконана з тканини рип-стоп з металевим ефектом – візуалізація принципу фрактальної геометрії. Одна з моделей курток оснащена проклеєними швами. При цьому стилістика стала більш спокійною, речі – стриманими, а крій – простим і вільним.

Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21

Бренд залишається вірним принципам трансформації. Так, куртка Concealed Short Jacket обладнана цільною блискавкою, що відкриває доступ до потаємних кишень і збільшує глибину капюшона, а при необхідності – складається в кишеню і трансформується в сумку. За таким самим принципом, за рахунок вбудованих блискавок, змінюють свій силует і деякі з моделей брюк.

Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21

У новій колекції отримала розвиток і лінійка аксесуарів RiotDivision. В цьому сезоні представлені оновлений гаманець, ремені, поясна сумка і рюкзак, а також строп для фотоапарата. Частина аксесуарів вперше розроблена з використанням матеріалу X-Pack™.

Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21Цікава геометрія в колекції RiotDivision SS’21
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos