Now Reading
Дебютний фільм Алана Бадоєва покажуть на ювілейному кінофестивалі «Молодість»

Дебютний фільм Алана Бадоєва покажуть на ювілейному кінофестивалі «Молодість»

Дебютний фільм Алана Бадоєва покажуть на ювілейному кінофестивалі «Молодість»

Orangelove – сильна історія по руйнівний роман

 

У 2021 році фестиваль «Молодість» святкує 50-річний ювілей і з цієї нагоди його команда підготувала особливу програму «50: річниця». У цю програму увійшли фільми, які демонструвалися на фестивалі в попередні роки і встигли стати надбанням світової культури. Одним з ключових подій програми стане показ фільму Orangelove Алана Бадоєва. Саме на «Молодості», 15 років тому, ця робота була вперше представлена ​​Бадоєвим в Україні – відразу після світової прем’єри на Каннському кінофестивалі.

Orangelove – історія двох молодих закоханих, випадково залучених e пристрасний і руйнівний роман. Ігор Шестопалов, програмний директор «Молодості», вважає, що 2000-ні стали для кінофестивалю декадою реформацій, під час якої почалося становлення нового українського кіно і відкриття нових осіб, одним з яких став і Алан Бадоєв. Сьогодні ж режисер – почесний амбасадор ювілейної «Молодості»: крім показу Orangelove, він представить на фестивалі міжнародну програму короткого метра.

Читать также
Дебютний фільм Алана Бадоєва покажуть на ювілейному кінофестивалі «Молодість»

«Я дуже радий, що у Orangelove склалася така цікава доля і йому неодноразово випадала честь представляти Україну за кордоном. Запрошую всіх на фестиваль: подивитися й відчути цю енергію молодості, можливо, режисерської недосвідчености, але великої віри», – запрошує Алан Бадоєв.

Показ Orangelove в рамках «Молодості» відбудеться 31 травня о 21:00 на великому екрані біля арки Дружби Народів. Режисер відкриє показ вступним словом, а після поспілкується з глядачами в форматі Q & A.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos