Now Reading
Джефф Безос відмовився від клієнтів-расистів

Джефф Безос відмовився від клієнтів-расистів

Джефф Безос відмовився від клієнтів-расистів

Бізнесмен публічно відповів на гнівні листи незадоволених покупців.

Генеральний директор Amazon Джефф Безос опублікував в своєму Інстаграм-акаунті листи від клієнтів, незадоволених його підтримкою руху Black Lives Matter. «Після мого останнього посту в моїй поштовій скриньці з’явилося кілька огидних, але не дивовижних листів. Такого роду ненависть не можна ховати в тіні. Важливо виставити це на загальний огляд. Це лише один із прикладів проблеми», – зазначив Безос.

Джефф Безос відмовився від клієнтів-расистів

Так, чоловік на ім’я Дейв відправив бізнесменові листа з ненормативною лексикою, расистськими і образливими висловлюваннями.

«Ви ідеальний придурок. Ви, вочевидь, не ідіот, інакше у вас не було б фінансового успіху, якого ви досягли. Я робив замовлення на сайті вашої компанії і побачив вашу заяву про підтримку Black Lives Matter. Пообіцявши підтримку купці нікчемних ніг **рів, ви зруйнуєте свою компанію. Біла Америка вже сита по горло цим ніг ** рскім лайном. Я скасував своє замовлення і точно знаю, що я не буду єдиним. Дотримуйтеся і далі своєї позиції, а ми будемо спостерігати за вашим прибутком і сміятися над цим. Мої бізнес-справи з вами закінчені. Пішов ти на х * й, шматок лайна», – йдеться в листі, у відповідь на який Джефф Безос запевнив, що буде тільки радий позбутися такого покупця, як Дейв.

Джефф Безос відмовився від клієнтів-расистів

Ще одна клієнтка Amazon написала бізнесменові, що їй не подобається напис Black Lives Matter на сторінках сайту.

«Досить тривожно зайти на сайт Amazon і побачити напис Black Lives Matter, якщо ви надаєте послуги мільйонам людей, зокрема мені і всій моїй рродині, для наших ділових та особистих покупок. Я за те, щоб всі висловлювали свою думку і відстоювали свої інтереси. Але те, що ваша компанія повісила на веб-сайті, дуже образливо для мене, і я впевнена, що ви будете це чути й від інших – всі життя мають значення. Де б була ваша компанія сьогодні, якби не ці життя робили замовлення на вашому сайті?» – обурилася клієнтка на ім’я Мейсі.

Глава Amazon відповів їй, що вона не вірно розуміє значення фрази Black Lives Matter: «Ні, Мейсі, я не згоден з вами, що тільки чорні життя мають значення. Black Lives Matter не означає, що інші життя не мають значення. Рух Black Lives Matter заявляє про расизм і непропорційний ризик, з яким чорношкірі люди стикаються в нашій системі правоохоронних органів і правосуддя. У мене є 20-річний син. Я не хвилююся, що його можуть забити до смерті, якщо одного разу затримають. А ось темношкірі батьки не можуть сказати те ж саме».

Також Безос зазначив, що його позиція щодо підтримки руху Black Lives Matter не зміниться. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Amazon пожертвує $ 10 млн організаціям, які відстоюють справедливість і рівність.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos