Now Reading
Джонні Депп продає свої картини у форматі NFT

Джонні Депп продає свої картини у форматі NFT

Джонні Депп продає свої картини у форматі NFT

Він виставив портрети друзів та людей, які його надихають

 

Актор Джонні Депп виставив на продаж 11111 анімованих NFT, створених на основі своїх картин. Серед них — портрети самого Деппа, його друзів і людей, які надихають актора. Усі охочі можуть придбати цифрові копії робіт із Марлон Брандо, Елізабет Тейлор, його дочкою Лілі-Роуз Депп, Тімом Бертоном та іншими.

«Я завжди використовував мистецтво, щоб висловити свої почуття і поміркувати про тих, хто для мене найважливіший: сім’я, друзі та люди, якими я захоплююся. Мої картини відображають моє життя, але я тримав їх при собі. Мені здається, зараз слушний час, щоб подолати свій страх і показати їх», — розповідає Джонні Депп.

Стиль актора в живописі є сумішшю попарту та вуличного мистецтва із зображеннями діячів попкультури, виконаними в яскравих кольорах.

25% доходу від продажу колекції буде спрямовано на благодійність. Гроші отримають кілька дитячих лікарень у США та Великій Британії, а також некомерційні організації, серед яких — фонд Елізабет Тейлор по боротьбі зі СНІДом та фонд Гонзо, створений на згадку про письменника Хантера Томпсона.

Читать также
Джонні Депп продає свої картини у форматі NFT

Покупці NFT картин Деппа отримують не тільки цифрові копії портретів, але і доступ до ексклюзивної спільноти актора на платформі Discord, де вони зможуть спільно працювати над творчими проєктами.

NFT-роботи можна купити на сайті проєкту «Never Fear Truth».

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos