Енн Гетевей знялася для Vogue і розповіла про найтяжчу роль у своєму житті

В об’єктиві Енні Лейбовіц
Енн Гетевей стала головною героїнею свіжого номера американського Vogue. Акторка прикрасила обкладинку журналу та знялася у розкішній фотосесії Енні Лейбовіц – відомої фотографки, котра прославилася своїми портретами знаменитостей та діячів культури.
На головній сторінці Енн зазнімкована у сукні Givenchy, розписаній квітами.
Так само чарівними вийшли світлини, де акторка позує на тлі природи.
Але найбільше увагу привернули фото, на яких зірка фільму «Диявол носить Prada», зображена у стінах музею американського мистецтва Вітні та Метрополітен.
Крім світлин, журнал пропонує і ексклюзивне інтерв’ю, в якому Енн розповіла про майбутній фільм Девіда Лоурі «Мати Марія», де акторка зіграла попзірку. Гетевей зізналася, що це її найскладніша роль – підготовка тривала два роки і потребувала і фізичних, і емоційних змін. На знімальному майданчику акторка почувалася «новачком», оскільки режисер «ліпив» нетипову для неї героїню.
«Мені довелося змиритися, що я новачок. Смиренність полягає в тому, що ти приходиш щодня [до студії] з усвідомленням, що ти – відстій. І це нормально. Це не означає, що ти «поганий». Просто ти новачок. Щоб дійти до цієї думки, мені довелося позбутися чогось у собі. Утім, це була необхідна праця. Було непросто – як і за будь-якої трансформації», – зізналася Енн.
Також відомо, що для підготовки до ролі Гетевей записалася на курси вокалу й танців. Робота над фільмом завершена, проте подробиці сюжету наразі тримаються в секреті, як і дата виходу кінокартини.
Фото: Instagram @voguemagazine