Now Reading
Епізод із містером Бігом обрушив акції виробника тренажерів Peloton

Епізод із містером Бігом обрушив акції виробника тренажерів Peloton

Епізод із містером Бігом обрушив акції виробника тренажерів Peloton

У зв’язку з чим компанія представила альтернативну версію сценарію

 

9 грудня на стрімінговому сервісі HBO Max відбулася прем’єра продовження серіалу «Секс у великому місті». В ефір вийшли одразу дві серії, в одній із яких чоловік головної героїні Керрі Бредшоу містер Біг помирає від серцевого нападу після тренування на домашньому велотренажері Peloton. Багатьох глядачів шокувала його смерть, що позначилося на компанії з виробництва тренажерів. Наступного дня їхні акції впали до річного мінімуму $37,6 за папір.

Щоб якось урятувати ситуацію, Peloton опублікувала коментар від імені доктора медичних наук Сюзанни Штайнбаум, яка припустила, що причиною смерті містера Біга міг стати його «екстравагантний спосіб життя» з коктейлями, сигарами та жирними стейками, а заняття на тренажері Peloton, можливо, навіть допомогли йому відкласти серцевий напад.

Мабуть, це не дуже допомогло, тому компанія вирішила зняти ще й ролик з альтернативною кінцівкою епізоду про смерть містера Біга, який отримав назву «І просто так… Він живий».

 

Додамо, Peloton знала про наміри творців «І просто так…» використати тренажер компанії в зйомках серіалу, проте їм не розповіли, в якому контексті його задіють сценаристи.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos