Fashion Fetish: Анна Андрес та її пристрасть до сумок та вінтажу
Чим марять українські світські модниці, як збирають свої колекції та як поєднують улюблені речі, ми показуємо у рубриці Fashion Fetish. Її новою героїнею стала інфлюенсерка, бізнесвумен, модель Анна Андрес. П’ятирічне життя у країні високої моди Франції внесли корективи у стиль світської завсідниці. Та разом із тим вона не зраджує своїм фетишам, які з’явилися у її житті ще у підлітковому віці – сумкам і жакетам.
Скільки виробів Hermès у гардеробі модниці, яким світовим брендам віддає перевагу і чому традиційний шопінг проміняла на онлайн-купівлі — читайте у нашому модному матеріалі.
Яка твоя найбільша модна пристрасть і чому?
Я обожнюю взуття, зокрема туфлі на високих підборах. Колекціоную рідкісні сумки, вінтажні жакети та аксесуари.
Як у тебе з’явився цей фетиш?
Якщо говорити про сумки та взуття: думаю, це суто дівоча пристрасть, як-от у чоловіків – машини та годинники. Цей фетиш з’явився у мене ще досить у юному віці. Так само, як і жакети – ще з ранніх підліткових років. А ось любов до вінтажу прийшла нещодавно, кілька років тому.
Скільки екземплярів зараз налічує твоя колекція?
Мені складно порахувати кількість сумок та взуття. Але якщо говорити саме про рідкісні екземпляри, такі, наприклад, як Hermès, то їх у моїй колекції – одинадцять.
Звичайно, ніколи не забуду свою першу сумку сегменту люкс. Від Christian Dior – Lady Dior Bag. Вінтажних прикрас та жакетів у мене теж чимало.
Найдорожчий екземпляр колекції?
Це точно сумки Hermès, виготовлені зі шкіри крокодила.
Чи відбувалися цікаві історії або курйози, пов’язані з придбанням улюблених речей?
Кожна особлива для мене річ має свою унікальну історію. Але цікаво те, що здебільшого я волію купувати речі онлайн, і найпалкіше бажання вирушити на онлайн-пошуки якихось чарівних дрібниць виникає у мене вночі. Зазвичай, коли безсоння. Тож найчастіше шопінг у мене нічний і у ліжку. (сміється)
Де зазвичай знаходиш свої фетиші? Це заплановані покупки чи спонтанні?
Усе ж таки спонтанними, імпульсивними покупками я зловживаю набагато менше, ніж раніше. Хоча іноді вони трапляються. (сміється)
Віддаю перевагу онлайн-шопінгу, довгі походи крамницями мене втомлюють..
Загалом у мене змінився підхід до життя: з’явилося бажання не засмічувати шафи купою непотрібних речей, тому я систематично проводжу ревізію гардеробу. Також хочу зробити свій маленький внесок у турботу про нашу планету. Тож намагаюся планувати покупки та образи загалом, купувати менше, але якісніше. До прикладу, класичні речі – вони завжди будуть поза модою, легко поєднуватимуться, і ними я зможу насолоджуватися не один рік.
Саме вінтажні фетиші вибираю на онлайн-платформах ресейлу або у вінтажних бутиках. Та загалом, як уже й говорила, віддаю перевагу онлайн-шопінгу, довгі походи крамницями мене втомлюють…
Що у твоєму віш-листі найближчим часом?
Подобається остання колекція бренду Saint Laurent. У ній кілька знакових речей, які хочу додатково придбати. Також є кілька торбинок та прикрас брендів The Row та Hermes, на які я поклала око. У кожної дівчини, напевно, цей віш-лист є завжди, і він нескінченний. (сміється) Та це абсолютно нормально, на те ми й дівчата!
Що робитимеш, якщо улюблений фетиш геть вийде з моди?
Наскільки ми знаємо, мода циклічна. Усі мої найзнаковіші фешн-штучки поза часом і сезоном, тому не переймаюся, що вони вийдуть із моди. А якщо якась річ і надокучить, то її завжди можна подарувати чи перепродати.
На роботі та повсякденному житті я зараз роблю велику ставку на комфорт. Віддаю перевагу спорт-шику та класиці.
Чи є у тебе ікони стилю? Хто і чому?
Як такої ікони стилю немає. Мені подобається спостерігати власну еволюцію стилю. Але, звичайно ж, є жінки зі світу моди, кіно та й не тільки, які мене надихають. Наприклад, неймовірно вишуканий, але водночас простий стиль Жаклін Кеннеді (Джекі Онассіс).
А найкращий взірець французького невимушеного шику – це Джейн Біркін. Особливо круто вона поєднувала денім, штани чи сукні з сумками-кошиками з раффії та якимись класними мюлями. Так само мені подобається стиль Кейт Мосс зразка 90-х років.
Які бренди тобі особливо імпонують, а які – ніколи не вдягнеш?
Якщо мене попросять назвати лише один бренд із представників люксу – це буде Saint Laurent. А якщо з масмаркету – COS. Хоча, приміром, у Zara хороший денім, у джинсів чудова посадка!
Серед брендів немає таких, які я не одягну, бо у кожного можна знайти свою «ту саму річ».
Як відрізняється твій стиль у звичайному і світському житті? Чи змінився гардероб під час війни?
На роботі та повсякденному житті я зараз роблю велику ставку на комфорт. Але він має бути все-таки вишуканий, красивий. Віддаю перевагу спорт-шику та класиці. Напевно, п’ятирічне життя у Франції та наявність двох маленьких дітей внесли свої корективи.
Спостерігаючи свій стиль в одязі, макіяжі або, припустимо, в оформленні брів років 8-10 тому я подеколи дивуюся. (сміється) Ми змінюємося, і наш образ разом із нами. Зараз мій стиль став зручнішим, більш розслабленим і невимушеним. На світських заходах він залишається такий самий, тільки з невеликою перчинкою, завдяки правильно підібраному взуттю та аксесуарам.
______________________________________________
Фото: Alexandra Moskvicheva