Now Reading
Фібі Файло запускає власний бренд

Фібі Файло запускає власний бренд

Фібі Файло запускає власний бренд

Повернення до fashion-світу

 

Після трирічної перерви Фібі Файло повертається в моду, і цього разу як власниця власного бренда! «Можливість знову знаходитися в студії та створювати неймовірно мене наповнює. Я дуже чекаю на той момент, коли зможу повернутися до контакту зі своєю аудиторією. Бути незалежною, створювати щось нове та експериментувати на своїх власних умовах дуже важливо для мене. З LVMH довгі роки у нас зберігалися дуже конструктивні та творчі взаємини. Тому возз’єднання з конгломератом для роботи над новим проєктом здається природним кроком», –  поділилася своїми планами дизайнерка.

Будь-які подробиці про новий бренд, а також дата запуску, поки невідомі. За словами Фібі, більш детальна інформація з’явиться в січні 2022-го.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Philo Diary (@phoebephilodiary)

Зазначимо, що в 2018 році Файло пішла з Celine після десяти років роботи, де вона буквально зробила модне перезавантаження. Тоді експерти не переставали гадати, де ж далі буде працювати дизайнерка, і навіть висували свої припущення на рахунок посади креативної директорки Chanel. Але Фібі Файло вирішила піти більш незалежним шляхом.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos