Now Reading
Гурт «НеАнгели» припиняє публічну діяльність

Гурт «НеАнгели» припиняє публічну діяльність

Гурт «НеАнгели» припиняє публічну діяльність

Дует існував 15 років

 

Гурт «НеАнгели» оголосив про розпад після 15 років успішного існування. Артистки вирішили почати сольну діяльність. Несподівану новину підтвердив продюсер гурту Юрій Нікітін: «Друзі, хочу підтвердити, що з сьогоднішнього дня проєкт« НеАнгели »офіційно припиняє свою роботу в публічній площині. Вікторія і Слава починають свої сольні кар’єри. А виступати з репертуаром і під брендом «НеАнгели» будуть тільки на закритих (приватних) заходах».

Гурт «НеАнгели» припиняє публічну діяльність

«В горі та в радості, на весіллях і розлученнях, в ейфорії та в ПМС. А, головне, під час двох вагітностей – ми завжди були разом. Це були прекрасні (але іноді такі ж важкі) 5475 днів. 15 років, 5 альбомів, більше 20 кліпів, купа номінацій і статуеток – все на двох. «НеАнгели» – вже історія. Мені не подобається слово «розпалися», ми пов’язані з Вікою назавжди, просто далі ми йдемо нарізно», – написала Слава Камінська.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений SLAVA KAMINSKA (@babaslavka)

«Все колись закінчується. І хороше, і погане. Прекрасна особливість пам’яті людини – пам’ятати лише прекрасне! Найцінніше, що принесли мені ці 15 років – ваша любов! Мені дуже подобається дарувати вам моменти щастя. І я зроблю все, що в моїх силах, щоб і далі співати. Я ніколи не відвернуся від своєї мрії, поки не переможу», – підтвердила новину про розпад Вікторія Сміюха.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Виктория Смеюха (@vikanablack)

Нагадаємо, гурт «НеАнгели» був заснований у 2006 році продюсером Юрієм Нікітіним. За 15 років існування дуету Вікторія Сміюха та Слава Камінська були беззмінними солістками. На рахунку гурту величезна кількість успішних хітів. Пропонуємо згадати найкращі пісні «НеАнгели».

 

 

 

 

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos