Now Reading
Jerry Heil та Kalush Orchestra записали трек на честь візиту Анджеліни Джолі в Україну

Jerry Heil та Kalush Orchestra записали трек на честь візиту Анджеліни Джолі в Україну

Jerry Heil та Kalush Orchestra записали трек на честь візиту Анджеліни Джолі в Україну

Текст артисти написали за одну ніч

 

Українська співачка Jerry Heil та гурт Kalush Orchestra, надихнувшись несподіваним приїздом до Львова оскароносної актриси та посла ООН у справах біженців Анджеліни Джолі, записали для неї пісню. Повідомляється, що текст артисти написали за одну ніч, а відеозапис зробили просто в одному з готельних номерів Італії.

«Учора надихнулася прибуттям Анджеліни Джолі. Мені одразу прийшли рядки про «Вічних» і Тену, богиню війни. Анджеліна Джолі з власної волі (не за дорученням ООН) прилетіла у Львів. Зустрівши Kalush Orchestra, які готуються до «Євробачення», тієї ж ночі я звернулася до хлопців, і ми записали цей приспів без якоїсь підготовки прямо у них в номері», – прокоментувала співавтор пісні Jerry Heil.

Таким чином, виконавці вирішили віддячити голлівудській знаменитості за те, що вона допомагає привернути увагу світової спільноти до гуманітарних проблем в Україні, спровокованих військовими діями росії.

«Дякуємо, Анджелінa, за те, що привертаєш увагу всього світу тоді, коли він звик чути, що в Україні війна. Будь ласка, попроси своїх друзів з Голлівуду теж відвідувати нас, адже завдяки тобі тепер Україну знову чують!» – відзначила Jerry Heil.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
2
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos