Now Reading
Кадр дня: як Бред Пітт роздавав їжу малозабезпеченим в Лос-Анжелесі

Кадр дня: як Бред Пітт роздавав їжу малозабезпеченим в Лос-Анжелесі

Кадр дня: як Бред Пітт роздавав їжу малозабезпеченим в Лос-Анжелесі

Оскароносний волонтер

 

Сьогодні в мережі активно обговорюють знімки, на яких Бред Пітт відображений за волонтерською роботою – роздачею продуктових наборів малозабезпеченим жителям Лос-Анжелеса. Це було ще минулого тижня, повідомляє Daily Mail, але світлини в ЗМІ та соцмережі потрапили тільки зараз.

Актор кілька годин провів за кермом фургону, роз’їжджаючи південно-центральним районом Лос-Анджелеса і роздаючи нужденним їжу. «Він був такий захоплений. Буквально всім серцем за цю справу болів – я знімаю перед ним капелюха», – повідомляє джерело видання, уточнюючи, що Пітт протягом робочого дня зробив лише одну перерву, щоб перекусити «простлю їжею» і викурити сигарету.

Окрему увагу все приділяють образу 56-річного оскароносного актора: в одязі простого роботяги, фланелевій сорочці та блакитних джинсах, він виглядав не менш ефектно, ніж на екрані. Втім, через сонцезахисні окуляри та маску його впізнали не одразу.

Пітт не вперше підтримує благодійні ініціативи Watts Community Core, минулого літа актор був волонтером на аналогічній акції цього фонду. А в 2007 році він заснував благодійний фонд Make It Right, серед його проєктів: зокрема – допомога у відновленні зруйнованих районів Нового Орлеану після урагану «Катріна».

Втім, знайшлися і недоброзичливці, які угледіли у вчинку актора спробу маніпулювати суспільною думкою, бо найближчим часом відбудеться слухання у справі про опіку їх з Анджеліною Джолі дітей. А ви що думаєте?

 

Фото: Twitter

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos