Now Reading
Каньє Вест оголосив про намір балотуватися в президенти США

Каньє Вест оголосив про намір балотуватися в президенти США

Каньє Вест оголосив про намір балотуватися в президенти США

Ілон Маск його підтримав.

Каньє Вест заявив у своєму твіттері, що має намір балотуватися на пост президента США. «Ми повинні втілити обіцянки Америки, віруючи в Бога, об’єднавши наше бачення і побудувавши наше майбутнє. Я балотуюся в президенти Сполучених Штатів!» – написав репер.

Коли саме він збирається здійснити задумане, музикант не повідомив, проте доповнив твіт хештегом #2020VISION. Можна припустити, що йдеться про найближчі вибори, які відбудуться в листопаді 2020-го.

На твіт Каньє, зокрема, відреагував Ілон Маск, висловивши підтримку. «Повністю підтримую», – твітнув засновник Tesla та SpaceX.

Про бажання зайняти пост глави держави Вест вперше заявив в 2015 році, правда, до виборчої кампанії справа тоді так і не дійшла. В цілому подружжя Кардаш’ян-Вест проявляє неабияку активність: в 2018 році Каньє зустрічався з чинним президентом Дональдом Трампом, щоб просити про помилування засудженого до кількох довічних термінів Ларрі Гувера. З таким же проханням зверталася до президента його дружина Кім, борючись за звільнення Еліс Джонсон, засудженої до довічного ув’язнення за зберігання і збут наркотиків. В результаті прохання місіс Кардашьян-Вест задовольнили, а ось Гувер залишився у в’язниці.

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos