Now Reading
Капелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції Valentino

Капелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції Valentino

Капелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції Valentino

Не шоу, а мистецтво

 

На території виставкового простору Венеціанської бієнале в Арсеналі Гаджандра пройшов показ кутюрної колекції Valentino. Локація була вибрана не випадково: за словами П’єрпаоло Піччолі, саме Венеція стала для нього одним з головних джерел натхнення. «Венеція була в моїх думках з самого початку: це було єдине місце в світі, де можна було уявити таку колекцію. Це контекст, в якому нічого не можна додати або відняти: світло і міць Венеції – ідеальна обстановка, в яку я хотів занурити свою роботу», –  ділиться П’єрпаоло.

Капелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції Valentino

До речі, у цьому сезоні над лінійкою Піччолі працював не один – її дизайнер створив разом з сімнадцятьма художниками! Як результат – на подіумі ми побачили не шоу, а справжній витвір мистецтва.

Капелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції Valentino

Читать также
Капелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції Valentino

Гостей П’єрпаоло попросив притриматися білого дрес-коду, а самі моделі дефілювали в яскравих вбраннях, кольори та силуети яких хоч і були контрастними, але поєднувалися дуже гармонійно. Екстремальні міні змінювалися пишними сукнями, а ті – брючними костюмами.

Капелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції Valentino

Головними аксесуарами в колекції стали, безумовно, високі рукавички і довгі шарфи, а також широкополі капелюхи з пір’ям, які були більш схожі на медуз і стали відсиланням до кутюрного шоу Valentino 2018 року.

Капелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції ValentinoКапелюхи, пір’я та пишні сукні в кутюрній колекції Valentino
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos