Now Reading
Катя Осадча назвала імена артистів, яких вважає негідними мати український паспорт

Катя Осадча назвала імена артистів, яких вважає негідними мати український паспорт

Катя Осадча назвала імена артистів, яких вважає негідними мати український паспорт

Усі вони живуть на території РФ та замовчують війну в Україні

 

Телеведуча Катя Осадча з перших днів війни в Україні намагається бути максимально корисною – вона створила Telegram-чат для пошуку зниклих людей. Також теледіва активно висловлює свою громадянську позицію. Напередодні вона на своїй сторінці в Instagram опублікувала відеозвернення до українських знаменитостей, які замовчують вторгнення росії на територію України.

 «Вчора ми побачили список українських зірок, яким заборонили в’їзд до росії. Це українці, які з перших днів кричали на весь світ про криваву війну, розв’язану росією проти України. Але є й українці, котрі обрали шлях мовчання. Ми до останнього вірили, що немає таких грошей, немає такої сили, які змусили б мовчати про війну, про криваві злочини. Я давно збиралася записати це відео, але весь час чекала, що хтось із цих людей порушить мовчання і скаже своїй аудиторії правду про кровопролиття на їхній батьківщині, про звірства країни, де вони заробляють, але марно», – зазначила ведуча.

Катя перерахувала імена артистів українського походження, які продовжують жити та працювати в країні-агресора, тим самим підтримуючи геноцид українського народу. Ведуча вважає, що такі українці негідні бути громадянами України.

«Ані Лорак – мовчання, Таїсія Повалій – мовчання, три дні тому заспівала на сцені Кремля, Олександр Ревва, який подорожує з українським паспортом, – мовчання, Джиган, а точніше Денис Устименко, хлопець з Одеси з українським паспортом – мовчання, Регіна Тодоренко, телеведуча – працює в РФ і зберігає мовчання, Artik & Asti, а точніше Анна Дзюба та Артем Умрихін із Запоріжжя – мовчання, Анна Сєдокова, співачка – мовчання, Кирило Туриченко, співак – мовчання, Галина Безрук, акторка – мовчання. Чи мають право ці українці називати себе українцями, коли їхній народ убивають? Чи мають вони право користуватися українським паспортом, коли своїм мовчанням вони підтримують убивства, катування, ґвалтування населення України? Нешановні зірки, ви негідні бути громадянами нашої сильної, вільної та мужньої країни. Український паспорт потрібно заслужити», – резюмувала Осадча.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos