Now Reading
Київський ЦУМ уклав договір з ООН

Київський ЦУМ уклав договір з ООН

Київський ЦУМ уклав договір з ООН

Перший рітейлер в Україні підтримав цілі сталого розвитку

Столичний ЦУМ став учасником Глобального договору ООН. Це означає, що універмаг приєднався до числа бізнес-проектів, які позиціонують себе, як соціально відповідальний бізнес. Головним вектором діяльності універмагу стане реалізація 10 цілей, серед яких — популяризація відповідального споживання, боротьба зі змінами клімату і використання екологічної енергії.

View this post on Instagram

ЦУМ Київ – перший український рітейлер, який підписав Глобальний договір ООН. ⠀ Підписавши Глобальний договір ООН, ЦУМ зобов'язався слідувати 10 принципам в основних чотирьох напрямках: захист прав людини, трудові відносини, охорона навколишнього середовища та боротьба з корупцією (*un.org). Команда універмагу продовжить працювати над досягненням цілей сталого розвитку, особлива увага приділятиметься: відновлюваній енергії, відповідальному споживанню та виробництву, боротьбі зі зміною клімату, партнерству в інтересах сталого розвитку. ⠀ У найближчих планах: ⠀ ▪️Збільшення частки чистої енергії, яку використовує універмаг, за рахунок інтеграції сонячних батарей. ▪️Скорочення СО2 сліду, за рахунок проведення аудиту та еко-оптимізації оперативної діяльності компанії. ▪️Персонал універмагу буде продовжувати розширювати свої знання і формувати щоденні звички. ▪️Бренд-портфель буде розширено. У новому сезоні з'являться бренди, для яких сталість – важливий критерій розвитку. ⠀ ЦУМ офіційно затвердив себе, як соціально відповідальну компанію, яка дотримується і забезпечує дотримання прав людини, а також виконує основні положення Міжнародної організації праці та дотримується принципів екологічного права.

A post shared by ЦУМ Київ | TSUM Kyiv (@tsum.kyiv) on

Читать также
Київський ЦУМ уклав договір з ООН

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos