Now Reading
Леся Нікітюк розповіла, як їй вдається не падати духом під час війни

Леся Нікітюк розповіла, як їй вдається не падати духом під час війни

Леся Нікітюк розповіла, як їй вдається не падати духом під час війни

Беремо приклад! 

 

Леся Нікітюк, яка з перших днів війни займається волонтерською діяльністю на підтримку українського народу, розповіла, як їй вдається не падати духом у цей непростий для України час.

«У перші дні війни я дуже плакала, не могла зібратися з думками. Моя психіка не була стабільною… Але коли на заправці я стояла і плакала, до мене підійшли люди і попросили, щоб я сфотографувалася з їх дитиною. Я хотіла відмовити, бо була з заплаканими очима, а вони кажуть: «Лесю, якщо ще й ви почнете плакати, тоді ми взагалі не витримаємо». З того моменту я сказала собі, що буду триматися й робити те, що робила завжди – підіймати бойовий дух українців та воювати на інформаційному фронті. Зараз я, як ніколи, сильна. У мене є бажання далі працювати, вести свою інформаційну війну. Дуже багато сил дає те, що поруч моя сім’я і те, що я бачу, як борються всі українці, навіть ті, які зараз за кордоном. Мені дають сили переселенці, з якими я щовечора спілкуюся. Мені дає сили фраза, яку говорить кожна людина, змушена покинути свою домівку: «Ми повернемося!». Всі ми повернемося додому. Особисто я нікуди не збираюся їхати, і знаю, що потрібна в Україні. А всі ті, хто був вимушені поїхати, вони обов’язково повернуться», – відзначила телеведуча під час свого нещодавнього інтерв’ю для УНІАН.

Леся Нікітюк розповіла, як їй вдається не падати духом під час війни

Читать также
Леся Нікітюк розповіла, як їй вдається не падати духом під час війни

Вона також додала, що ні краплі не сумнівається у перемозі української армії над російськими окупантами.

«Я завжди знала, що український народ дуже сильний, з незламним духом. А ця ситуація показала, що навіть в українських жінок є «яйця» – вони готують, допомагають, захищають. Повірте, ніхто не сумнівається в перемозі України. Просто не хочеться жертв, важко втрачати наших воїнів, наших людей. Після війни ми заживемо так, як ще не жили, і всі будуть нам заздрити. Ми – лідери світу, і це навіть не обговорюється. Україна стане кращою у тисячі разів – з новими будівлями, школами, квітучими садами та парками. І я ще раз поїду у подорож Україною, зніму новий сезон LeМаршрутки, і всі побачать, яка прекрасна наша земля», – резюмувала Леся.

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos