Now Reading
LVMH закриває модний бренд Ріанни Fenty

LVMH закриває модний бренд Ріанни Fenty

LVMH закриває модний бренд Ріанни Fenty

Він проіснував всього два роки

 

Французький люксовий конгломерат LVMH прийняв рішення закрити модний бренд співачки Ріанни Fenty всього лише через два роки після запуску. Новину представники LVMH підтвердили виданню WWD.

Причиною такого рішення стали низькі продажі – спочатку планувалося, що Fenty буде випускати по 8 колекцій на рік. Однак таке завдання виявилася надто амбітним і непосильним. «Ріанна та LVMH спільно прийняли рішення про припинення діяльності в Європі в очікуванні кращих умов», – йдеться в офіційній заяві. Крім того, погіршив ситуацію і локдаун: через карантинні обмеження у Ріанни не було можливості відвідувати офіс у Парижі та фабрики в Італії. Остання колекція Fenty була представлена ​​в листопаді 2020 року – бренд випустив лінію взуття, створену у співпраці з дизайнером Аміною Муадді.

LVMH закриває модний бренд Ріанни Fenty

Читать также
LVMH закриває модний бренд Ріанни Fenty

Втім, на цьому співпраця Ріанни і LVMH не закінчується: люксовий холдинг продовжить підтримувати б’юті-бренди співачки Fenty Beauty і Fenty Skin, а також лінію нижньої білизни Savage X Fenty. «LVMH і Ріанна підтверджують своє прагнення зосередитися на зростанні та довгостроковому розвитку екосистеми Fenty, фокусуючись на косметиці, догляді за шкірою та нижній білизні», – заявили в LVMH.

LVMH закриває модний бренд Ріанни Fenty

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos