Now Reading
Мем дня: Меланія Трамп та її багатолике #GreenScreenDress

Мем дня: Меланія Трамп та її багатолике #GreenScreenDress

Мем дня: Меланія Трамп та її багатолике #GreenScreenDress

Напевно, ми більше ніколи не побачимо першу леді США в зеленому

Черговий світський вихід Меланії Тамп активно обговорюється в Твіттері, однак на цього разу – не в контексті моди і стилю. На вечорі Республіканського національного з’їзду 27 серпня перша леді США з’явилася під руку з чоловіком, одягнена в неоново-зелену плісировану сукню бренда Valentino. Вбрання загальною вартістю близько $ 2 700 визнана модниця доповнила туфлями в тон пояса кольору фуксії.

Мем дня: Меланія Трамп та її багатолике #GreenScreenDress

Ох, не такої реакції, напевно, чекала Меланія: її образ став основою для численних мемів. Справа в тому, що на тканину зеленого кольору можна накласти будь-яке відео або зображення, тобто це як звичайний хромакей, який використовують фахівці зі спецефектів в кіно.

«Меланія Трамп не змогла вирішити, яку сукню надягти, тому одягла зелений хромакей, щоб дозволити Twitter вирішити за неї», «Модний вибір Меланії завжди несе в собі меседж», «Меланія пошкодує, що одягла на себе хромакей», – коментарі подібного сенсу заполонили Твіттер разом із авторськими інтерпретаціями образу першої леді.

Що тільки не транслювали на #GreenScreenDress Меланії, яке стало свого роду полотном для експериментів: прогноз погоди, заголовки ЗМІ, повідомлення про статистику коронавирусу, кадри з пожеж і збройних заворушень в США, слогани Black Lives Matter, відеозапис розмови Трампа і Джеффрі Епштейна, а також зображення Барака Обами і Джо Байдена – кандидата демократичної партії і головного суперника Дональда Трампа на майбутніх президентських виборах восени 2020-го .

 

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
1
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos