Мерая Керрі, Шарліз Терон та Вітторія Черетті на церемонії відкриття Олімпійських ігор

Урочисто і з розмахом!
Напередодні у Мілані відгриміла церемонія відкриття Зимових Олімпійських ігор 2026. Стадіон «Сан-Сіро» зібрав знаменитостей світового масштабу, перетворивши подію не лише на спортивне, а й на справжнє культурне шоу.
Так, головною музичною зіркою вечора стала попдіва Мерая Керрі. 56-річна легендарна співачка виконала італійський хіт Volare, а також власну композицію Nothing Is Impossible.
Для ефектної появи Керрі вибрала розкішну біло-срібну сукню з блискітками та накидку з пір’я Roberto Cavalli, доповнивши образ діамантовими прикрасами Levuma загальною вартістю близько $15 мільйонів.
У фокус уваги також потрапила і Вітторія Черетті — 27-річна італійська модель та кохана Леонардо Ді Капріо винесла прапор Італії для урочистої церемонії підняття. Черетті дефілювала у довгій сукні молочного відтінку з глибокою горловиною та пишною спідницею. У цей момент також вшанували пам’ять дизайнера Джорджо Армані, модний дім якого створив форму для національної олімпійської збірної Італії.
Музичну частину церемонії доповнили виступи Матільди де Анджеліс, яка диригувала номером Fantasia, та оперної діви Лаури Паузіні — співачка виконала гімн Італії у супроводі гірського хору Кортина-д’Ампеццо.
Разом з цим на сцені стадіону відбулась презентація команд-учасників Олімпіади з 92 країн світу.
Фінальним акордом вечора стала поява акторки Шарліз Терон. 50-річна зірка вийшла на сцену в обтислій чорній сукні з довгими рукавами та незвичним декольте у статусі посла миру ООН. У своїй промові, натхненній словами Нельсона Мандели, Терон звернулася до глядачів із закликом до єдності та взаємоповаги.
«Мир — це не лише відсутність війни. Це простір, де кожен може жити і розвиватися незалежно від раси, статі, віри чи соціального статусу. Нехай ці Ігри стануть чимось більшим, ніж просто спорт», — сказала акторка.
View this post on Instagram
Змагання зимових Олімпійських ігор триватимуть до 22 лютого одразу у двох італійських локаціях — Мілані та Кортіна-д’Ампеццо. Україну на Олімпіаді-2026 представлять 46 спортсменів в 11 видах спорту, серед яких біатлон, гірськолижний спорт, двоборство, санний спорт, скелетон, сноубординг, стрибки з трампліна, фігурне катання, фристайл і шорт-трек.
View this post on Instagram
Фото: Instagram @milanocortina2026


