«Міс Ші»: вибрали найкрасивішу жінку, створену штучним інтелектом
Корону здобула активістка з Марокко
Коли на початку року оголосили конкурс The Fanvue World AI Creator Awards серед моделей, створених штучним інтелектом, то мало хто вірив у його успіх. Однак уже невдовзі журі отримали півтори тисячі заявок.
Майже три місяці тривав відбір найкрасивіших жінок, створених штучним інтелектом. Причому оцінювали не лише зовнішність, а й технологічну складову, і навіть те, як нейромережа встигає навчатися у процесі.
Зрештою, серед півтори тисячі кібер-красунь перше місце вирішили віддати представниці з Марокко Кензі Лейлі — саме вона увійде в історію, як переможниця першого у світі конкурсу краси з використанням штучного інтелекту. Розробницею цього аватара є 40-річна Меріам Бесса з Касабланки, яка отримала за перемогу 13 тисяч доларів.
Кенза Лейлі, активістка з Марокко, яка носить хіджаб. У дівчини майже 200 тисяч підписників, вона може розмовляти сімома мовами, а також спілкуватися з шанувальниками у реальному часі. Найбільше журі вразило те, що дівчина опікується просуванням прав жінок в усьому світі та працює над екологічною програмою.
«Для мене дуже почесно бути королевою цього конкурсу. Дякую моїм чудовим підписникам за підтримку, та шановним членам журі за цю неймовірну нагоду. Рада представляти творців ШІ, мою країну Марокко та пропагувати позитивний вплив технологій на наше майбутнє», — сказала Лейлі.
Друге місце посіла представниця Франції — у соцмережах вона називає себе Лаліна. Найбільше журі сподобався її «стильний образ».
А третє місце отримала дівчина з Португалії Олівія Сі, яка веде блог про подорожі. Вони, до речі, теж створені нейромережею.
Також повідомляється, що члени журі конкурсу The Fanvue World AI Creator Awards оцінювали учасниць і за іншими параметрами, такими як ступінь реалістичності зовнішності, технологічної майстерності та впливу в соціальних мережах.
Зазначимо, останнім часом усе частіше у суспільстві згадується про моделей, які створили нейромережі. У світі існує вже десятки тисяч таких «красунь», які публікують контент, спілкуються з фоловерами й навіть заробляють гроші. Деякі з них уже з’явилися на обкладинках таких популярних видань, як Playboy та MAXIM.
Експерти припускають, що незабаром технології досягнуть такого рівня, що дівчата, створені завдяки нейромережі, не відрізнятимуться від справжніх — і конкурси на кшталт «Міс світу», «Міс Всесвіт» та інші будуть непотрібні.
Фото: Instagram @kenza.layli, @viva_lalina, @oliviaislivinghigh