Now Reading
«Моє життя не казка»: Пріянка Чопра випускає мемуари

«Моє життя не казка»: Пріянка Чопра випускає мемуари

«Моє життя не казка»: Пріянка Чопра випускає мемуари

«Незавершена» історія з вуст самої актриси

Пріянка Чопра, одна з найвідоміших індійських актрис сучасності, анонсувала вихід своїх мемуарів. Всі бажаючі вже можуть зробити попереднє замовлення на книгу «Незавершена» – за словами авторки, вона придумала назву за кілька років до того, як почала її писати.

«Моє життя не казка»: Пріянка Чопра випускає мемуари

У 2000 році завоювавши титул «Міс Світу», за 20 років Чопра стала однією з найбільш затребуваних і красивих актрис Голлівуду.

«Я є публічною людиною ось уже 20 років, попереду ще стільки належить прожити і ще довгий список речей, які варто відзначити в моєму особистому і професійному переліку досягнень,  втім я все ще відчуваю себе «незавершеною», – пояснює Приянка. – Але найсмішніше в написанні мемуарів це те, що вони змушують вас дивитися на речі по-іншому, переосмислюючи багато речей, з якими, як вам здавалося, ви давно розібралися. Я усвідомила, що «незавершеність» має для мене більш глибоке значення і фактично є однією з найпоширеніших тем в моєму житті…»

В авторстві книги, присвяченої спогадами про 20-річну кар’єрі, значиться Пріянка Чопра Джонас, хоча заміж за артиста Ніка Джонаса, який молодший за неї на 10 років, актриса вийшла всього два роки тому. Очевидно, коханому чоловікові Приянка присвятила кілька глав своїх мемуарів. Також в книзі зірка згадує дитинство, батьків, пройдені труднощі і переконує читача, що залишити щось на своєму шляху незавершеним – це нормально, якщо це те, чого потребує еволюція вашої особистості.

«Моє життя не казка»: Пріянка Чопра випускає мемуари
Пріянка Чопра і Нік Джонас

«Я завжди керувалася своєю цікавістю, прагненням до викликів і внутрішньою потребою постійно розвиватися і рухатися вперед. Я зробила багато кроків віри, часто – навіть коли мені радили не робити цього, і коли мені й самій було страшно. Деякі ризики окупилися, деякі – ні. Моє життя не казка, хоча я ненавиджу програвати… c’est la vie. Але завдяки цьому процесу я дізналася, що ніколи не ухилялася від змін і не змушувала себе відчувати провину за те, що залишила щось незакінченим, якщо це те, чого вимагала моя еволюція як особистості…» – пише актриса.

«Моє життя не казка»: Пріянка Чопра випускає мемуари

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos