Now Reading
Надя Дорофєєва, Юлія Саніна і Катя Павленко відвідали українських біженців у Варшаві

Надя Дорофєєва, Юлія Саніна і Катя Павленко відвідали українських біженців у Варшаві

Надя Дорофєєва, Юлія Саніна і Катя Павленко відвідали українських біженців у Варшаві

Зворушливі кадри

 

Сьогодні у Варшаві, на стадіоні Stadion Legii відбудеться футбольний матч у рамках благодійного заходу Match for peace #StopWarInUkraine, під час якого чемпіон України, київський «Динамо» зіграє з найтитулованішим клубом Польщі «Легія».

Усі кошти від трансляції будуть спрямовані на забезпечення потреб українських біженців, які були змушені залишити рідні будинки через війну, розв’язану РФ проти України.

До заходу приєднаються українські артисти Юлія Саніна (The Hardkiss), Катерина Павленко (Go_A) та Надя Дорофєєва. У прямому ефірі вони виконають свої хіти, які стали символами української єдності та опору з російськими окупантами.

Напередодні матчу співачки вирішили відвідати найбільший розподільний центр для українських біженців у Варшаві. Там вони поспілкувалися з українцями, зробили фото та приділили особливу увагу дітям.

 

«Війна змусила багатьох дорослих та маленьких українців покинути рідну країну. Сьогодні ми відвідали наших біженців у Варшаві. Була вражена, як тепло тут приймають – годують, дають одяг, іграшки. Але, звісно, ​​це ніколи не замінить рідний будинок! Коли до мене підійшла дитина і подарувала шоколадку, а інша – іграшкового ведмедика, я ще раз усвідомила, що українці непереможні, поки так підтримують одне одного! Найсміливіші та незламні українці, я вас люблю! І як хочеться, щоб ми якнайшвидше повернулися додому», – зауважила Надя Дорофєєва, доповнивши допис фотографіями з центру

Надя Дорофєєва, Юлія Саніна і Катя Павленко відвідали українських біженців у ВаршавіНадя Дорофєєва, Юлія Саніна і Катя Павленко відвідали українських біженців у ВаршавіНадя Дорофєєва, Юлія Саніна і Катя Павленко відвідали українських біженців у Варшаві
5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos