Now Reading
Ніжні обійми: Ірина Шейк і Бредлі Купер на прогулянці з дочкою Леєю

Ніжні обійми: Ірина Шейк і Бредлі Купер на прогулянці з дочкою Леєю

Ніжні обійми: Ірина Шейк і Бредлі Купер на прогулянці з дочкою Леєю

Пара знову разом?

Попри чутки про новий роман, ставити жирну крапку в стосунках з Бредлі Купером Ірина Шейк, схоже, не поспішає. Так, днями колишні кохані спровокували нову хвилю припущень про їхнє возз’єднання. У мережі з’явилися світлини, на яких модель і актор ніжно обіймаються під час прогулянки осіннім Нью-Йорком разом з чотирирічною Леєю. Шанувальники почали гадати: це довгоочікуване примирення чи просто теплі стосунки заради спільної доньки?

Ірина Шейк і Бредлі Купер розсталися 2019 року після чотирирічних стосунків. Причиною розриву багато хто називав Леді Гагу, партнерку Бредлі по знімальному майданчику фільму «Зірка народилася». Але чутки так і залишилися чутками: незабаром Гага підтвердила роман зі звукорежисером Деном Хортоном, а Купер повністю присвятив себе роботі. Навесні Ірина Шейк стала все частіше з’являтися на вулицях Нью-Йорка з арт-дилером і серцеїдом Віто Шнабелем, якого навіть познайомила зі своєю мамою. На світському заході в компанії Бредлі Купера модель востаннє бачили на вечірці премії BAFTA в Лондоні, екс-кохані мило спілкувалися і з радістю позували фотографам.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos