Now Reading
Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»

Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»

Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»

Мужність також має жіноче обличчя

 

 

Український бренд домашнього одягу та білизни Anabel Arto до Дня Захисника України ініціював соціальний проєкт «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка». Його мета зробити акцент на жінках-воїнах, жінок фронту, які на рівні з чоловіками виконують військові обов‘язки, але часто залишаються без уваги.

Разом з фотографинею та авторкою соціального проєкту про жінок з інвалідністю «Не така як інші Вона» Діаною Андруник Anabel Arto створили фотопроєкт з чинними військовими жінками та ветеранками війни зі спілки «Жіночій Ветеранський Рух». Кожне фото розповідає історію жінки-воїна:
Ірина Іванюш: ветеранка, доброволець, учасниця російсько-української війни. Медсестра, яка врятувала десятки життів, а після підірвалась на міні та втратила дві ноги та пошкодила око.

Валерія Бурлакова: ветеранка російсько-української війни, журналістка, мінометниця. Спочатку їздила на фронт як кореспондент, але згодом приїхала писати репортаж у Піски і залишилася у добровольчому підрозділі «Карпатська Січ». На фронті втратила нареченого, її щоденник, написаний на фронті у ці дні, згодом був виданий як книга.

Читать также
Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»

Юлія Ковальова: військовослужбовиця 28 ОМБР. Вона тижнями оббивала пороги військкомату, щоб її взяли до армії. Хотіла потрапити до десантно-штурмових військ, але дівчині відмовили, мовляв, зі зростом 156 см і вагою 35 кілограмів їй там не місце. Не здалася. Сьогодні Юлія Ковалева – одна з тих 55 тисяч жінок, які служать у Збройних силах України. Більше історій за посиланням.

Презентація відбулася 14 жовтня в онлайн-форматі та на вітринах деяких бутиків «Anabel Arto»( бутик в ТЦ Гулівер та бутик в ТРЦ River Mall), які з 14.10 до 21.10 перетворяться на міні-виставку.

Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»Ніжні та мужні водночас: 12 захисниць України в соціальному проєкті «Жінка-Воїн в першу чергу Жінка»
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos