Now Reading
Офіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбу

Офіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбу

Офіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбу

Ділимося подробицями і згадуємо найкращі виходи пари

 

2021-й рік почався не з радісних подій для сімейства Кардашьян-Дженнер – одна з найромантичніших і стильних пар Голлівуду оголосила про свій розпад після 9 років стосунків (7 з яких були в офіційному шлюбі). Кім Кардашьян подала документи на розлучення з Каньє Вестом, і попрохала про спільну юридичну та фізичну опіки над їх чотирма дітьми – 7-річною Норт, 5-річним Сейнтом, 3-річною Чикаго і півторарічним Псалмом.

Офіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбу

Чутки про прийдешнє розлучення пари з’явилися в ЗМІ ще минулого року: тоді Кім зізнавалася, що їй важко постійно знаходитися з чоловіком під одним дахом через пандемію. Остаточно напруга між ними зросла на тлі президентської гонки Каньє і його публічних одкровень. Більш того, навіть Різдво закохані провели порізно. «Вони бачилися заради дітей, але жили окремо. Кім давно знала, що їх шлюбу прийшов кінець», – писали тоді таблоїди.

Офіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбу

І хоча весь цей час шанувальники не втрачали надій на примирення подружжя, Кім і Каньє все ж вирішили припинити боротьбу за збереження сім’ї. «Кім не хоче його ранити. Вона просто знає, що більше не може бути з ним разом. Він прекрасно розуміє, що вона була хорошою дружиною. Він все ще дуже сильно її любить, це важко для нього, він нещасний, але Каньє змирився з реальністю», – зазначив інсайдер.

Читать также
Офіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбу

Офіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбу

Нагадаємо, що роман репера і зірки реаліті-шоу почався в 2012-му, а через два роки закохані зв’язали себе узами шлюбу. За роки подружнього життя весь світ спостерігав за фантастичними сюрпризами Каньє для дружини, романтичними зізнаннями пари в почуттях, а також кардинальними змінами – саме репер зробив з простакуватої зірки реаліті-шоу fashiоn-ікону. І нам точно буде не вистачати їх яскравих спільних появ на публіці. Пропонуємо згадати найстильніші виходи Кім Кардашьян і Каньє Веста за всю історію їхніх стосунків.

Офіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбуОфіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбуОфіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбуОфіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбуОфіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбуОфіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбуОфіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбуОфіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбуОфіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбуОфіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбуОфіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбуОфіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбуОфіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбуОфіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбуОфіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбуОфіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбуОфіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбуОфіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбуОфіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбуОфіційно: Кім Кардашьян і Каньє Вест розлучаються після 7 років шлюбу
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos