Now Reading
Олександр Скічко став губернатором Черкаської області

Олександр Скічко став губернатором Черкаської області

Олександр Скічко став губернатором Черкаської області

Кар’єра шоумена остаточно позаду

 

У минулому успішний телеведучий і учасник найгучніших світських івентів, Олександр Скічко сьогодні активно занурений в політику. Ставши членом партії «Слуга народу», він доклав чимало старань, щоб домогтися бажаного поста і став губернатором Черкаської області. Сам Олександр родом з Черкас, і тепер йому належить переїхати в рідні краї, а його родині – жити на два міста. Дружина новоспеченого губернатора, власниця і керівниця київських готелів Fairmont і Riviera Єлизавета Юрушева таку перспективу сприйняла з готовністю.

Олександр Скічко став губернатором Черкаської області

«У нашій родині зміни. Сашу призначили губернатором Черкаської області і відтепер ми всі будемо жити на два міста. Це цікавий досвід для всієї нашої сім’ї і ми цього все дуже чекаємо, – поділилася новиною Єлизавета. – Я ніколи не жила ні в яких інших містах України, крім Києва і Донецька в дитинстві, але я дуже вже хочу познайомитися з усією Черкаською областю. Те, що Саша повністю переїжджає до Черкас, не означає, що наші інтереси поділяються навпіл, це означає, що все множиться на два! Впевнена, що це буде корисний досвід в нашому житті!»

Олександр Скічко став губернатором Черкаської області

Губернаторський оклад Скічка напевно порадував його тестя – українського мільярдера і підприємця Леоніда Юрушева, який крім готелів володіє «Днепровагонремстроем», адже щойно Олександр пішов у політику, головним годувальником сім’ї за згодою подружжя стала Єлизавета. Депутатський оклад Скічка становив близько 40 тисяч гривень і був лише незначною частиною їхнього сімейного бюджету: тільки приватний дитячий садочок для дочки обходиться в 20 тисяч, а син Лізи від першого шлюбу вчиться в Великобританії.

Олександр Скічко став губернатором Черкаської області

«Саша раніше був повністю матеріально незалежним від мене. Він був дуже успішним артистом і добре заробляв. Коли він пішов у політику, він став залежним від мене фінансово. Він не заробляє, – зізналася Ліза в одному з недавніх інтерв’ю. – Для нього це був переломний момент. Ми дуже довго говорили про це. Він свідомо пішов на те, що його буде утримувати дружина». Що ж, віра в амбіції чоловіка Лізу не підвела!

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos