Now Reading
Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»

Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»

Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»

Дівчата, які змінюють Україну

 

У Києві відбулася церемонія нагородження 12 переможниць всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона». Творчим завданням конкурсу було розповісти про внесок в розвиток науки і суспільства однією з 12 видатних українських жінок-вчених. У змаганні взяла участь 561 дівчина віком від 14 до 21 року з усіх куточків України. 

Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Зустріч першої леді з дівчатами, які змінюють Україну

У заході взяла участь Олена Зеленська, особисто поспілкувавшись з конкурсантками. «Я хочу, щоб у нашому суспільстві слово «зірка» ми використовували не тільки коли йдеться про шоу-бізнес чи спорт, а щоб у нас з’являлося дедалі більше відомих і популярних зірок науки!» – прокоментувала перша леді України.

Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
переможниці конкурсу есе «Наука – це вона»

Серед гостей події були помічені Алла Костромічова, Лена і Діма Борисови, Іван Дорн, Даша Зарівна, а також глава ООН «Жінки в Україні» Еріка Квапілова, посол Швеції в Україні Тобіас Тіберг, заступник голови представництва ЄС в Україні Ремі Дуфло і не тільки. Ведучою церемонії стала Ірина Славінська, а співведучим і «аукціоністом» – ініціатор проєкту, IТ-бізнесмен, співзасновник Roosh Tech і венчурної студії Pawa Сергій Токарєв.

Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Алла Костромічова

Фіналістки отримали цінні призи, а також майстер-клас з професійним редактором. Володаркою Гран-прі конкурсу стала Анастасія Суворова з Києва, авторка есе про орнітологиню Наталію Атамась. За зайняте перше місце дівчина отримала грант на навчання в розмірі $ 4000, наданий проєктом STEM is FEM, а також $ 31 900, виручених в ході аукціону.

Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Сергій Токарев

Лотами на благодійних торгах стали 12 портретів науковиць – героїнь проєкту, спеціально створених для проєкту відомими українськими ілюстраторами та ілюстраторками. Також серед лотів були ювелірна прикраса від Guzema Fine Jewelry, сукня від бренду GUDU, бранч з рестораторами Оленою та Дмитром Борисовими, політ на вертольоті над Чорнобилем з інвестбанкіром Ігорем Мазепою тощо.

Читать также
Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Дмитро та Олена Борисови

Переможниця розповіла, що вже знає, на що витратить отриманий грант: на оплату навчання на факультеті кінорежисури, або магістратуру з культурології в одній з європейських країн. «Найбільша моя мрія – створювати якісний культурний контент в Україні. Зняти українське кіно, яке буде цікавим усьому світу, або створити культурно-просвітницьку організацію з цікавими лекціями, заходами, виставками, або ж писати дійсно якісні та незвичні наукові тексти з культурології», – поділилася Анастасія Суворова.

Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
володарка Гран Прі Анастасія Суворова

Проєкт «Наука – це вона» від STEM is FEM реалізований в межах глобальної кампанії UN Women «Покоління рівності», що закликає до змін для досягнення рівноправності. Генеральним партнером виступила компанія з підтримки стартапів в Україні Roosh Tech.

Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Іван Дорн

Портрети героїнь проєкту, разом з дванадцятьма переможними роботами конкурсу есе, стануть експонатами пересувної виставки, замовити яку безкоштовно може будь-який навчальний заклад України. Витрати на транспортування організатори беруть на себе.

Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Марія ДідковськаОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Валіда АрфушОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Ліда АрфушОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Даша ЗаривнаОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Ольга ЦареградськаОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Катя ТейлорОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Іан ДорнОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Вадим Карп'як  Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Валерія ТолочинаОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Валерія ГуземаОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Іван Ванєєв, керуючий партнер TrumanОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Гарик Корогодський, Ірина ТихомироваОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Ярослава ГресьОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Орнітологиня Наталія Атамась та переможниця Гран прі Анастасія СувороваОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Александер Вінніков, Голова Представництва НАТО в УкраїніОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Лотта Сильвандер, Голова Юнісеф в УкраїніОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Ведуча церемонії Ірина СлавінськаОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Анна БрижанОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Голова ООН Жінки в Україні Еріка Квапілова, посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг, заступник Голови Представництва ЄС в Україні Ремі ДуфлоОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Ксенія ПалфіОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Тетяна Гайдук, TRUMANОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
виставка «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Лаша Мдінарадзе, GUDUОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Партнер проєкту Владислав Савченко, EASEОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Ольга Руднєва, директорка фонду «АНТИСНІД»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Ксенія ШаговаОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Математикиня Олена Ванєєва та переможниця Єлизавета ЛазарєваОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
партнер проєкту Владислав Савченко, EASEОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
орнітологиня Наталія АтамасьОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
переможниця Надія Касянчук та нейробіологиня Нана ВойтенкоОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
переможниця Олена Петришин біля портрету Антоніни ПрихотькоОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
переможниця Олена Петришин з генетикинею Оксаною ПівеньОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Тетяна ДонецьОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Юлія МарушевськаОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Юлія КудінаОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
Юна ПотьомкінаОлена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»Олена Зеленська на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона»
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos