Now Reading
Ольга Навроцька закриває свій бренд NAVRO

Ольга Навроцька закриває свій бренд NAVRO

Ольга Навроцька закриває свій бренд NAVRO

Заради нових звершень

 

Дизайнерка Ольга Навроцька, наряди якої давно стали невід’ємною частиною гардеробів світських модниць і червоних доріжок – не тільки локальних, але й світових, – заявила про закриття свого бренда NAVRO. Ми не здивовані, всьому свій час. Ольга як ніхто інший здатна безстрашно освоювати нові для себе горизонти і розкривати себе з нової сторони – все, за що береться ця дівчина, завжди на висоті. Тепер обраний нею шлях – письменство, а за плечима вже дві опубліковані книги. Судячи з відгуків читачів, не за горами продовження роману, що вийшов недавно, «Життя після смерті Маші звичайної» – до його публікації Ольга йшла 20 років.

Ольга Навроцька закриває свій бренд NAVRO

«Сьогодні, майже через рік після прийнятого рішення, я остаточно закриваю главу під назвою NAVRO. Ліквідую склад, залишаючи на згадку всі ті чудові, складні і яскраві роки гарних суконь, єдинорогів і квітів, показів і шоурумів, кліпів і концертних костюмів. Це було круто, це було від душі, але тепер мої душа і серце ведуть мене по іншому шляху, і він тільки почався», – повідомила дизайнерка в Фейсбуці.

Читать также
Ольга Навроцька закриває свій бренд NAVRO

Ольга Навроцька закриває свій бренд NAVRO

«Куди я потраплю цього разу, невідомо, але я вірю в провідників. Я довіряю їм, бо колись вже пішла за їх покликом, і з офісного працівника перетворилася на фею суконь! Подивимося, що вони підготували для мене на цей раз. У будь-якому випадку я вдячна їм і всім, хто підтримував мене ці 20 років, пов’язаних з одягом і образами, сподіваюся, мої надруковані і розказані будуть не гірші й ви так само підтримаєте мене на новому шляху», – додала вона. Звичайно, підтримаємо!

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
3
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos